İkizler Burcu Erkeği Nelere Kızar ?

İkizler Burcu Erkeği Nelere Kızar ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 292 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nelere kızar ? Bu burç erkeği denince ilk akla gelen içlerindeki iki ayrı kişiliktir. İki ayrı kişilik dediysem bunu yanlış anlamayın lütfen. İki birbirine zıt özelliklerinden bahsediyorum. Açıklamak gerekirse ; kişiliklerinden biri içine kapanık, çok konuşmayan, tartışmacı ve bir o kadar da duygusal. Duygusallıkları dışarıdan çok belli olmaz ya da çok özel kişilere belli eder kendini. Öbür kişiliği ise ilk saydıklarımın aksine son derece meraklı, içi içine sığmayan ve zeki olmalarıdır. Bir konu üzerinde çok bilgisi yok zannedersin ama bir konuşursa herkesi şaşırtır. Tabi unutmamak lazım ki o isterse konuşur.

Bu kadar farklı kişilikleri içinde taşıyan bu ikizler erkeğinin nelere kızdığını tahmin etmek tabi ki çok kolay olmayacaktır. İşte tam da bu konuda aydınlatmak istiyorum sizleri. İsterseniz maddeler halinde başlayalım.

Haksızlık

İkizler erkeği haksızlığa ve suçlamalara asla tahammül edemez hatta bu olay onları çılgına çevirebilir. Tanıdığınızı sandığınız o ikizler erkeği öyle bir değişir ki tanıyıp tanımadığınızı tekrar sorgularsınız.

Yalan

Yalan söylemeniz. İkizler erkekleri çok rahat yalan söyleyebildikleri için söylediğiniz yalanı da çok kolay yakalar ve bu da onu çılgına çevirebilir. Ona asla yalan söylemeyin.

Kısıtlanmak

Yalan demişken , ikizler erkeğini yalan söylemek durumunda bırakmayın. Bu durumlardan biri onu kısıtlamaktır. Yapacaklarını engellemeniz onu alıkoymaz yalan söylemeye teşvik eder. Bir yalan söyler iki söyler en sonunda onu kaybetmenize kadar gider bu durum. Hobileri onların her şeyleridir. Siz mi hobileri mi? Hadi ama tabi ki hobileri. Kıskançlık yapmayın kıskanılacak bir duruma düşmeyin. İkizler erkeği kıskançlık yapılmasından hoşlanmaz hatta bu onu sinirlendirir. Kıskanmak da katlanabilecekleri bir şey değildir.

Değişim

Onları değiştirmeye, istediğiniz forma sokmaya çalışmayın. Bu durum onları yeterince sinirlendirir ve değişmek aslında onların yapabileceği bir şey de değil.

Tartışma konularını uzatmayın. İkizler burcu erkeği sonuç odaklıdır. Detaylara pek takılmaz ve bu yüzden konuları uzun uzadıya konuşmaktan hiç hoşlanmazlar. Bu durum onları sıkar ve iyice sinirlendirir. Bazen haklıysanız bile alttan almak durumunda kalabilirsiniz. Haklı haksız kavgasına girerseniz kaybeden siz olursunuz çünkü onlar kendilerince hep haklıdır ve çeneleriyle kendilerini haklı çıkarır her türlü.

İlgi konusu da onları sinir etmeye yeter. Onlardan çok fazla ilgi beklemeyin. Hele ki çalışan bir ikizler erkeği ise işleri öncelikli olacaktır. Çok fazla ilgi göstermek onlara göre değil ve siz de ilgi bekleyen biriyseniz ikizler erkeği size göre değil demektir. Siz ondan bir ilgi bekledikçe sinirlenip sizden git gide uzaklaşacaktır.

Gördüğünüz gibi bir çok neden sayabildik. Bu da onların ne kadar zor bir insan olduklarının göstergesidir. Aslında çok sinirli değiller. Hatta onların siniri bağırıp çağırmak değildir. Ben ikizler burcu erkeğini muhabbet kuşuna benzetirim. Onlar gibi hassas noktaları vardır. Canları isterse konuşur istemezse konuşmaz. Eline aldığında çok hassas tutmalısın ki ölmesin. Ayrıca canı yanarsa çok kötü de can yakar. Ama sevdikleri insan için yapamayacağı şey yoktur. İkizler erkeği eğer eşiniz ise hem diken üstündesiniz hem de sizi seviyorsa çok şanslısınız demektir. Kıymetinizi bilin.

İkizler burcu erkeği nelere kızar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git