İkizler Burcu Erkeği Neden Ayrılır ?

İkizler Burcu Erkeği Neden Ayrılır ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 272 kez okundu.

İkizler burcu erkeği neden ayrılır ? Ayrılık bir ilişki için maalesef ki en kötü durumlardan biri. Verilen onca emeğe, uğraşa yazık oluyor. Bunun dışında bireyler yıpranıyor ve bazen güvenlerini kaybedebiliyorlar. Daha sonraki ilişkileri için bile çoğu zaman yıpratıcı bir süreç oluyor. Eğer bir önceki sevgiliyi çok sevmişse onu unutturmak gerekiyor bazen. Yaraları sarmak, onlara merhem olmak gerekiyor.

Ayrılığın birçok nedeni olabiliyor. Bazen ufak bir kıskançlık büyüyor, bazen incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler oluyor, bazen aşk bitiyor, bazen karşıdaki aldatıyor ve güven sarsılıyor. Her şekilde ayrılıklar kötü oluyor. Zaten arkadaş kalarak ayrılabiliyorsanız ya beklentiniz yok demektir ya ortada çocuk vardır ya da yeterince aşık değilsinizdir.

İkizler burcu erkeği neden ayrılır diye sorarsanız buna birçok cevap verilebilir. Ayrılığın bir çok sebebi olabilir. Bir konuda uyuşamazsınız mesela, bu konu büyür büyür ayrılık getirir. Ya da kıskançlık olur bir taraf buna katlanamaz, bu da ayrılık getirebilir. İkizler erkeği ise genel yapısıyla zeki, mantıklı bir burç. Sizi hem mantığı hem de kalbi kabul etmişse sizden kolay kolay ayrılmayacaktır. Fakat bunlar dışında ilgi görmeyi seven bir burç ikizler. Siz gereken ilgiyi gösterirseniz siz gerçekten sevdiği sürece bırakmayacaktır. Fakat siz ilgi göstermezseniz onun da gözü dışarı kayabilir. Bu durumda ikizler erkekleri sizden ayrılabilir.

Bunun dışında zeki bir burçtur ikizler bulunduğu ortamda ışıldamayı sever. Siz onu ortam içinde bozmaya kalkarsanız bu da ayrılmanız için bir neden oluşturabilir. Çünkü onlar popüler ve sevilen biri olmaktan hoşlanırlar. Hepsinin dışında ikizler burcu erkeği sürekli kendini yenileyen , her gün farklı bir şeyle gelen insanları sever. Siz sürekli kendini yenileyen biri iseniz sizi yeni bir kitap gibi okuyacak ilgisi hep üzerinizde olacaktır. Fakat siz monotonlaşırsanız sizden ayrılmak isteyecektir. Bu sebeple onun ayrılmasını istemiyorsanız ilgisini hep canlı tutmalısınız.

İkizler burcu erkeği neden ayrılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git