İkizler Burcu Erkeği Ne Zaman Pişman Olur ?

İkizler Burcu Erkeği Ne Zaman Pişman Olur ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 586 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ne zaman pişman olur ? Astronomi birden fazla dalı olan bir bilim dalıdır. Gezegenlerden tutun da yıldızların yapısını inceleyen, bunların insanoğlunun üzerindeki etkisi profesyonel bir şekilde araştıran ve yaşadığımız yüzyılda modern fala dönüştürülmüş bir bilim dalıdır.

Bu bilim dalının içinde astroloji olarak adlandırılan bilimsel yaklaşım, diğer alt dallara göre daha çok insanlarla iletişim halindedir. Özellikle de burçlar ve yıldız haritaları. Bu iki konu son zamanlarda oldukça popülerlik kazanmış olup sıkça tercih edilip başvurulmaktadır.

Bu burçlardan bir tanesi de ikizlerdir. Bu burç grubunun kendine has karakteristik özelliklerinin başında kararsızlık ve inatçılıktır. Öyle ki bu bazen karşı tarafı fazlasıyla yormaktadır. Hem kadın hem de erkekte ortak olan bu özellikler hayatın çoğu alanında baskın bir şekilde kendini hissettirmektedir. Burç yorumlarında kendi burcumuzun yorumundan önce erkek arkadaşımızın burç yorumlarını okuyup kendimizce bir analiz yaparız.

Peki, ikizler erkeği ilişkide nasıldır? Neye dikkat eder? Pişman olurlar mı? Bunu nasıl anlayabiliriz? İkizler erkeği neyi sever, neden nefret eder?

Eğer bir ikizler burcu erkeği ile beraber iseniz mutlaka diken üstündesinizdir demek. Çünkü ikizler erkekleri ile yaşamak onu tatmin etmek oldukça zordur. Aşırı mükemmeliyetçi, titiz ve bakımlıdırlar. Partnerlerin de aynı şekilde seçerler. Onlar için görsellik, bir tık daha ön plandadır. Kendilerini beğenip çok öz güvenli olduklarından yanlışı asla kabullenmez, aldatıldığı an kin tutar ve intikam almadan asla peşinizi bırakmaz. Pişmanlıkları da çoğu zaman bu yüzden oluşmaktadır. Büyük bir hayalle başlatırlar ilişkiyi ve her şeyin hayallerindeki gibi olmasını isterler. Bunlardan birinin dahi gerçekleşmemesi onların pişman olmasına sebebiyet verir. Özetle şunu söylemek mümkün. Beklentisi karşılanmayan ikizler burcu erkeği verdiği karardan ötürü pişman olur ve bunu ilk beklenti de anlar ve hisseder.

İkizler burcu erkeği ne zaman pişman olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git