İkizler Burcu Erkeği Ne Sever?

İkizler Burcu Erkeği Ne Sever?
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ne sever ? Çok yönlü bir kişiliğe sahip olan ikizler burcu erkeği, Güneşten etkilenmekte ve Merkür’ün hareketi ile ruh hali, düşünceleri ve karakteristik özellikleri değişkenlik gösterebilmektedir. İkizler burcu erkeğini aynı burcun kadınından farklı kılan özellik bir takım kişisel özelliklerinde ikizler burcu kadınına oranla daha stabil takılmasıdır. Hareket ve fikir özgürlüğüne üst düzeyde önem veren bu burcun erkeği, duygusal ilişkilerinde sahiplenecek kadar ciddi bir sürece giriyor ise (zira bu burcun erkeğine göre sahiplenmek kavramı evlilik yolunda atılan önemli bir adımdır) partnerinin onun dizginlerini ele geçirmesine müsaade ediyor demektir. Bu müsaade ediş ikizler burcu erkeğinde aşkın göstergesidir. Her anlamda özgürlüğe önem veren bu burç kendine koyduğu sınırları yalnızca aşkın ve sevginin tekrardan çizmesine izin verir.

21 Mayıs – 21 Haziran tarih aralığını kapsayan ikizler burcu , sayısal bir zekâya sahip, yorumlama gücü kuvvetli, görsel hafızası ve mantık yürütmesi muazzam olan bir burçtur. İkizler erkeği de tüm bu özellikleri iliklerine kadar yaşamakta, sahip olduğu bu meziyetler ile de iş hayatında riskler almakta ve ticari adımlar atmaktan endişe duymamaktadır. İkizler burcu erkeği için çalışmak, para kazanmak bir yaşam biçimidir ve bunu da maksimum seviyede haz alarak icra eder.

İkizler burcu erkeği, aşk hayatında sadakatten, aşırı ilgiden, sürekli pohpohlanmaktan hoşlanır. Ego manyası kuvvetli olan bu burcun erkeği, birlikte olduğu partnerlerinin giyiminden temizliğine, yediğinden içtiğine her şeyi ile ilgilenilmesini sever. Maddiyatı fazla olan hediyeler almayı sevdiği gibi vermeyi de çok sever. İş hayatında ise, riskler göze alarak sık sık yatırım yapmayı sever. Kimi zaman ticari açıdan hatalar yapsa da tekrar tekrar denemekten vazgeçmez ve her risk alışında daha büyük heyecan yaşar, herkesle de bu heyecanını paylaşır. İkizler erkekleri kalabalık ortamlara girmekten hoşlanmayan girerse de kısa süre tutan İkizler burcu erkeğinin bu yönü akraba ilişkilerinde geçerli olup, eğlence mekânlarının kalabalığından hoşlanmaktadır ve de keyfine oldukça düşkündür.

İkizler burcu erkeği ne sever ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git