İkizler Burcu Erkeği Nasıldır ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıldır ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 300 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıldır ? Evet hanımlar, sağ gösterip sol vuran, çokça kızın kalbini çalan, karizmatik ve egosu yüksek bir adamla karşı karşıyasınız. İkizler burcu erkeği sayısal bir zekâya sahip, iş hayatında oldukça başarılı, daima motivesi yüksek, çevresi gerekenden kalabalık olan, kimi zaman bu dünyadan olmadığına kanaat getirilen muhteşem bir kelime avcısıdır. Onu bir takım yalanlarla kandırdığını sananlar aslında kendilerini kandırırlar. Öyle ki kendisi inanır gibi görünür fakat uygun bir zamanını bulunca ölümcül hamleyi yaparak rakibinin işini bitirir. İkizler erkeği için imkânsız diye bir şey yoktur. Belki çok az zor olabilir ancak asla imkânsız değildir. En az oğlak burcu kadar titiz ve düzenlidir. Onun ruh halinde daimi değişiklikler yaşadığına dair iddialar olsa da aslında bu durumu muazzam bir biçimde kullanır.

Hem fiilen hem de ruhsal olarak özgürlüğüne oldukça düşkün olduğundan ikizler burcunda olan bir erkek için bu değişkenlik yadsınamayacak kadar normaldir. İkizler burcu sürekli kendinden bahseden, övülmekten haz alan, başarılarını ballandıra ballandıra anlatıp sanki günlük ve anlık bir olaymış gibi de ağzının kenarı ile gülen bir adam varsa karşınızda, bilin ki Mayıs ya da Haziran ayında doğmuş, burcu ikizler olan bir erkekle konuşuyorsunuz demektir.

İkizler erkekleri karakteri hakkında bu denli egoist ve bencil bir imaj çizse de onun varlığı bir insanın yaşamında lütuf gibidir. Çünkü zor anların sakallı dedesi, yumuşacık anne yüreği ve de kötü anda yetişen kardeş eline sahiptir. Birini sevip sahiplenmeye görsün, onu gerekirse yaşamının merkezine koyabilir. Hele ki bu âşık olduğu kadınsa sadakat, aşk, tutku, şehvet konusunda onun eline su döken başka bir burcun erkeğini bulmanız imkânsızdır. Onu tavlamak kadar sevgisinden vazgeçmekte o denli zordur. O da genellikle zor kadınlara karşı ilgi duyar. Onu baştan çıkarmak için onun çevresinde pervane olan kadınlar arasında yer almamalı, ona karşı ilgisizmiş gibi görünüp sıra dışı havanız ile onun dikkatini çekmelisiniz.

İkizler burcu erkeği nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git