İkizler Burcu Erkeği Nasıl Sürprizlerden Hoşlanır?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Sürprizlerden Hoşlanır?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl sürprizlerden hoşlanır ? Genelde erkeklere hediye almak zor gibi görünür. Çünkü kadınlar için çeşit çeşit alternatif varken erkeklerde bu durum kravat, gömlek ve saatten öteye pek gitmez. Mesela genelde babalar gününde babalarımıza da böyle şeyler almaz mıyız? Aslında bu biraz onların böyle günleri önemsememesinden kaynaklanıyor. Mesela ilişkilerinizdeki birçok erkek bana hediye almana gerek yok illa ki demiştir. Hatta bu bazen polemiklere bile yol açabilir. Çünkü siz ona onu önemsediğinizi göstermek istersiniz. Tabi burada istisnalar da mevcut. Mesela birçok erkeğin dolapta küçük bir yere sahip olduğunu da gördüm, kendine ayrı giyinme dolabı yapanı da gördüm.

Bu burca gelince dokuz senedir beraber olduğum ikizler burcu bir nişanlım var. Henüz belki de ben de bu hediye mevzusunu çözemedim ona karşı ama bende klasik hediyeler alan bir insanım. Bir de dokuz sene sonra alacak yaratıcı pek bir şey de kalmıyor açıkçası ama herhalde ona gelip desem ki sana hediye olarak arabanı boyatacağım ya da ne bileyim pasta cila yaptıracağım, bu hediye ona bir on sene yetebilir. Çünkü ikizler erkekleri bu tip hediyeleri daha çok severler. Mesela ofis hediyeleri de oldukça hoşlarına giden hediyelerden. Üstünde ismi yazan şık bir mürekkepli kalem, yine güzel bir ajanda onun gönlünü çalacak cinsten. Mesela bazı yerler var hediyelik eşyalar satan, üstüne isim, tarih gibi şeyler basan. Genelde bu tip sitelerde istediğiniz türde ajandayı, kalemi ve daha birçok hediyelik eşyayı bulabilirsiniz. Çünkü artık gömleğin falan hediyelik bir durumu kalmadı. Artık normal günlerde de böyle hediyeleri alıp verebiliriz birbirimize. Bunun dışında ikizler burcu erkeği midesine düşkündür. İkizler erkeği şık bir akşam yemeğine asla hayır demezler. Ya da hafta sonu Ağva’ya yapılacak romantik bir kaçamak onlar için en güzel sürpriz olur.

İkizler burcu erkeği nasıl sürprizlerden hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git