İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Aşık Olur?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Aşık Olur?
14 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 864 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur? İkizler burcu kişilik itibariyle açıklayacak olursak eğer, İkizler burcu insanı zeki ve becerikli insanlardır. Ne kadar zeki olsalar dahi bir o kadar da romantiktirler. İkizler burcu insanı çok meraklıdırlar. Macera filmleriniz izlemeyi çok severler. Çok meraklı bir kişilikleri olduğundan kendilerini bilgiye muhtaç kişiler olarak görürler. İkizler burcu insanı her teklife olumlu pek bakmazlar. Yanı iyi bir teklife dahi düşünmeye ihtiyacı duyarlar. İkizler burcu insanı hem sanata hem de gündelik işlere çok yatkındırlar. Bu yüzden günlerinin büyük bir vakti onların zevkleri için seçtikleri alanlara verirler.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?


İkizler burcu, aşk hayatı ise, ikizler burcu aşk hayatı ciddi ilişkilere karşı olumlu bir tavır takınmazlar yanı ciddi değillerdir. Kendi özgürlüklerine düşkün olduklarından yüzeysel ilişkiler kurarlar ve kısıtlanmak istemezler. Çok çekici kişilikleri olduğundan karşıdaki insanı etkileme konusunda oldukça başarıdırlar. Ayrıca ikizler burcu duygularını gizli tutan kişilikleri vardır. Özel hayatları konusunda ek konuşmayı sevmezler. Aşık oldukları zaman ise çok kıskanç hareketler sergileyebilirler.

İkizler burcu insanın aşık olduğu kadın tipi ise, ikizler burcu erkeği çok çekici olduğundan etrafındaki tüm kadınları etkisi altına alabilecek kapasiteye sahiptirler. Fakat onlar daha çok onları sınırlandırmayacak kadın tipine aşık olurlar. Yanı özgürlüğüne düşkün olan ikizler burcu erkeği kendisi gibi özgür kadınlardan hoşlanırlar. Ayrıca çok ciddi kafada olan kadınlardan uzak durular. Daha çok belli bir zaman sonra ciddiliği arayan kadınları benimserler. İkizler burcu erkeği ne kadar bir kadın için can yakıcı ise bir o kadar da romantik halleri vardır.

İkizler erkeği coşkulu kadınlardan etkilenmektedir. Ortamları ve çevreyi kontrol etmekte olan yapıları sayesinde nerede nasıl davranması gerektiğini bilmekte olan kadınlara karşı aşırı zaafları bulunmaktadır. İkizler burcu erkekleri için anne teması ve anne düşünceleri aşırı önemlidir. Annelerine çok fazla önem verirler, annelerinden esinlenerek genelde seçimlerini anneleri gibi olan kadınlardan yaparlar. Annelerine olan düşkünlükleriyle fazlasıyla göz önündedirler. Bilgili olmaya, zekâya, giyim stillerine, davranış yapılarına ve kültürel bilgilerine aşırı önem vermektedirler. İkizler erkeği eğitime de çok önem vermekle beraber birlikte oldukları kadınların eğitim durumlarına, kültürel bilgilerine, kültür seviyelerine, sosyal olmalarına çok önem vererek bu yönden araştırır ve çok incelemede bulunurlar. Diyalog kurmaya iletişim halinde olmaya aşırı önem verirler. Gizemli durumlardan hiç ama hiç hoşlanmazlar fakat gizemli davranmaya kendi ellerinden geldikçe dikkat ederler.

İkizler Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır ?

İkizler burcu erkekleri, çok çevreleri ve çok dostları olduğu bilinen bir burçtur. Fakat ilişkilerinde kendilerini oldukça iyi ifade edebilen bir burçtur kendileri. Bu nedenle de birlikteliklerinde kendilerini iyi ifade edebilen insanları seçerler. Bu sebeple de kova kadınlarıyla ve terazi kadınlarıyla oldukça uyumlu ilişkiler yakalarlar. Ayrıca yay burcu kadınlarının neşelerinden, coşkularından, hayata bağlılıklarından ve kendilerini yenilemekte olan tarzlarından da uzun bir birliktelik yakalarlar. Aslan burcu kadınlarıyla anlaşamazlar özellikle aslan burcu kadınları onlara zor ve çelişkili gelmektedir. İkizler erkekleri kendini merak ettirmeyi arada bir de gizemli hal almayı ve ortadan kaybolarak dikkat çekmeyi severler. Aslan burcu kadınlarının ciddi halleri ise çatışmaya yol açacağı için çekinir ve uzak dururlar. İkizler erkekleri aşırı ilgiyi sevmekle beraber merak edilmek çok hoşlarına gider başak burcu kadınlarıyla da çok rahat çatışma yaşarlar çünkü iki grupta Merkür gezeneninin yöneticilerine sahiptir ve çok kolay tartışma yaşayarak zıt düşerler. Kova ve terazi kadınlarıyla yaşadıkları ilişkilerde kendilerini çok iyi ispatlarlar çünkü coşku dolu burçlardır iki grupta. Hava elementine sahip olan bu tüm burçlardan etkilenirler.

İkizler Erkeğini Etkilemek İçin Ne Yapılmalı ?

İkizler erkeklerini etkilemek için özellikle gizemli olunması yeterlidir. İkizler burcu erkekleri birlikte olacakları kadınları araştırırken eğitimleri, yaşam stilleri ve aileleriyle ilgili ana bilgileri verildikten sonra mümkün olduğu kadar gizemli olmaya özen gösterirler. Çünkü zaten Merkür yönetici gezegenleri olduğu için söz konusu olacak hayatlarında olacak kadını oldukça çok araştırarak kendilerine uygun bir eş olup olmadığına bakarlar.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git