İkizler Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 545 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl hediyelerden hoşlanır ?  Bu burç erkeğine seçilecek hediye şahsına özel olmalıdır. İkizler erkeği için hediye seçmek, onunla aranızdaki iletişimin düzeyine ve ne kadar tanıdığınız ile orantılıdır. Karakteristik yapısını düşünerek hareket ederseniz doğru yoldasınız demektir. Onu tatmin etmek çok zor olacaktır. Seyahati sevdikleri için görmediği bir mekanda hoş bir ortam yaşatabilirsiniz. Sinema ve teknoloji alanına ilgisi size çok yönlü fırsatlar sunacaktır. Onun mantığında düşünerek hediye seçerseniz, memnuniyetin yanında özel bir bağ kurmayı da başarabilirsiniz. Mesela; ikizler burcu erkeği kitap okumayı sever. Gece için kitap okuma lambası tercih edebilirsiniz. Üzerine isminin baş harfleri yazılmış özel kitap kabı, her şekilde iletişimi sevdiği için bir telesekreter yada faks, telsiz telefon, elektrikli kalem açacağı. Kaset, radyo çalar, teyp veya çok farklı dizayn edilmiş bir telefon kılıfı iyi bir seçim olacaktır. Küçük bir radyo ve şık kulaklık çok mutlu edecektir.

Her an dünya ile iletişimde olabileceği bir hediyedir. Hediye seçiminiz kitap olacaksa; seçtiğiniz kitap kısa metinler şeklinde ve  ilginç olmalıdır. Komik, kıssadan hisse hikayeler ilgi alanındadır. Bulmaca kitapları ve gameboy türü oyunlar ilgisini çekecektir. İkizler erkekleri gezmeyi, seyahat etmeyi, eğlenceyi sevdiği için ona seyahat rehberi, hatta bir harita bile hitap edecektir. Yeni bilgiler edinmeyi, değişik insanlarla tanışmayı sevdiklerini düşünürsek; sosyal aktiviteler içeren seminer ve sempozyum biletlerini alarak direk davet ederseniz asla hayır demeyecektir. Bu şekilde onun kalbini kazanma şansınız çok yüksek olacaktır.

Hiç düşünmeden sürpriz bir parti hazırlayabilirsiniz. Emin olun uzun bir süre bunu unutmayacaktır. Bu burç erkeği zeka oyunlarına bayılır. Bir satranç takımı, tetris, boya setleri, hatta hiç şaşırmayın ona bilgisayar oyunları hatta bir oyuncak bile tercih edebilirsiniz. Model uçaklar, minyatür arabalar takılı bir anahtarlık, maket gemileri de alternatifleriniz arasında olmalıdır. Kıyafet alternatifiniz de sportif tarzda olmalıdır. Gezmeyi, seyahat etmeyi sevdiğini düşünürsek, seyahatleri için çok amaçlı bir bavul da iyi bir seçenek olacaktır. Onun yenilikçi ve meraklı bir karakter olduğunu unutmayın.

İkizler burcu erkeği nasıl hediyelerden hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git