İkizler Burcu Erkeği Nasıl Biridir?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Biridir?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl biridir ? Bu burcun erkeği de kadını da son derece zordur, bu gerçek yadsınamaz. Oldukça karmaşık bir yapıları vardır. Bir anda değişen ruh halleri, ani tepkileri ve ani ruhsal değişimleri ile karşısında ki insanları genellikle tedirgin etseler de bu durumun farkına çoğu zaman varmazlar. İkizler burcu kadınına göre erkeğin karakteristik özellikleri daha baskındır.

İkizler erkekleri ortamda en çok sevilen, ilgi gören tiplerdir. Arkadaş canlısı olmakla birlikte kalabalık bir grupta dikkati ilk onlar çeker. Başlarda bu durum hoş olarak karşılansa da eğer ki ciddi bir ilişki dönemine giriliyor ise kıskançlığa neden olabilmektedir. Çok konuşması ve sürekli bir şeyler anlatma çabaları bazen çekilmez bir hal alabilir.

İkizler burcu erkeği kıskançlık konusunda da farklı karakterleri bir arada bulundurmaktadır. Aslında son derece kıskanç olan bu burcun erkekleri dışarıdan bakıldığında o havayı hissettirmezler. Gayet cool görünüşleri ile bu durumu kamufle etmeyi başarırlar. Ancak içeri de durum bambaşkadır. Kıskançlık noktasında bağırıp çağırmak yerine önce iç hesaplaşmaya gider, ardından da karşısında ki insandan uzaklaşarak soğuma yolunu tercih ederler. Bu durumda da karşısında ki insan ne ile karşı karşıya olduğunu idrak edemeyebilir. Bir anda gülerken aniden durgunlaşan, ağlarken bir anda kahkahalara boğulan biri ile baş etmek oldukça zor bir durum olsa da aşk konusunda bu burç kadar tutkulu aşk yaşayan burç sayısı oldukça azdır. İkizler erkeği eğer ki çok sevip aşık oldu ise kendisini karşıda ki insana adar ve tüm hayatını o kişiye göre şekillendirir. Ancak bu ilişki de tek bir yanlış yaşanması durumunda da her şeyi gözünü kırpmadan bir kenara atar.

İkizler burcu erkeği nasıl biridir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git