İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 322 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl bir sevgili ister ? Bu burç erkeği seçimlerinde oldukça titizdir. Hayatına gereksiz insanları sokmaktan kaçınır. Bu nedenle birçok insan ile muhatap olup konuşsa da hayatına alacağı insanı ince eleyip sık dokur. Sevgili seçimlerinde oldukça dikkatlidir.

Güven Verecek Sevgili İster

İkizler burcu erkeğinin en büyük sorunu güven konusundadır. Karşısında ki insana güven duymadığı vakit her şey onun için anlamsızdır. Bu nedenle sevgili seçimlerinde güven konusuna çok dikkat etmekte ve güvenmediği insan ile yakınlık kurmamaktadır.

İlgi Görebileceği Bir Sevgili İster

İlgi delisi olan ikizler erkekleri sevgili seçimlerinde de bu noktayı asla atlamaz. Sevgilisi tarafından sürekli ilgi görmek ve pohpohlanmak en sevdikleri durumdur. Ancak aşırı ilgiden sürekli şikayetçi gibi görünseler de aslında ilgi onlar için her zaman en önemli husustur. İlgisiz kaldıkları anda susuz kalmış çiçek edası ile solarlar.

Bakımlı Sevgili İster

Titizlik konusunda son derece dikkatli olan ikizler erkeği sevgili seçiminde de bu konuda oldukça dikkatlidir. Titizlik noktasında kendine aşırı derece baktıkları için karşılarında ki kişiden de bunu beklerler. Makyaj noktasında son derece hassastırlar. Makyaj, giyim gibi konular dikkatlerini çeker ve seçimlerini bu doğrultu da yaparlar. Yanlarında ki sevgililerinin her zaman için bakımlı olması son derece önemli bir husustur. Bakımsız birine tahammül edemezler.

Sakin Bir Sevgili İster

İkizler burcu erkeği iç dünyasında ki karmaşadan kaçarak sakin bir sevgiliye sığınmak ister. Fırtınalı ilişkiler ona göre değildir. Sürekli kavga, entrika, tartışma gibi konular onları bunaltır. Bu nedenle tartışma da dahi sakin kalabilecek bir sevgili isterler. Sabır da bu nokta da devreye girmektedir. Sabır ve sakinliğin bir arada olduğu bayanlara ilgileri oldukça yüksektir ve bu doğrultu da seçim yaparlar.

İkizler burcu erkeği nasıl bir sevgili ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git