İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Karaktere Sahiptir?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Karaktere Sahiptir?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl bir karaktere sahiptir ? Genel özellikleri değişkenliktir. En belirgin karakteristik özellikleri tahmin edilebileceği gibi burcunun simgesi ile birebir örtüşür. İkizler burcu çift karakterlidirler. Bir bakarsınız çok mutlu, havalarda uçuyorken bir anda asabi, huysuz çekilmez bir kişiliğe bürünebilir. Çift karakterli olduklarından ruhsal yapıları da bu yönde dengesizlikler gösterir. İkizler burcu erkeği çok zekidir. Bu özelliğinden dolayı öz güveni de fazladır. Özellikle mantık zekasına çok güvenir. Pratiktir. Çok hızlı düşünür ve çok çabuk çözümler bulur. Normalde içinden çıkılması zor olan durumlarda soğukkanlılığını koruyarak en mantıklı çözümü üreterek yine herkesi kendisine hayran bırakır. Zekası kadar el becerisi de her işe yatkındır. Yeni bilgiler öğrenmek, yeni yaşamlar görmek, yeni yerler keşfetmek tutkusudur. Öğrenme isteğinden asla vazgeçmez, vazgeçemez. Çünkü yaşam biçimidir. Bu erkekler devamlı bir arayış içindedir.

İkizler erkekleri her zaman değişiklik peşindedir. Karşısındaki partnerinin de kendisi gibi her konu hakkında bilgili olmasını tercih eder. Hatta kendisinden daha fazla bilgisi varsa daha da mutlu olur, büyük bir zevkle onu dinlerler. Uzun sohbet ortamlarını, hatta dedikoduyu çok severler. Şöyle hafif yüksek sesle hoş, şen bir kahkaha ilgisi alanına giren bir bayanı gösterir. İkizler erkeği her alanda yenilikleri takip eder. En belirgin odak noktaları teknolojidir. En son çıkan modelleri incelemeli, görmeli, gereken bilgileri edinmelidir. Çünkü her bilgiyi en önce ve en iyi şekilde kendisi bilmek ve kullanmak isterler. Çok bildiklerini düşündükleri için, hatta çoğu konuda öyle olduğu için hep haklı olduklarını savunurlar. Zor kişiliklerdir. Ama öyle bir zaman olur ki ondan beklenmeyen bir tutum sergileyebilirler. Bu değişken yapısı çevresindekileri rahatsız eder ama kedisi bu durumdan memnundur ve bu değişkenliğin olması gereken olduğunu savunurlar. Ve seyahat; vazgeçilmezlerindendir. Hep arayış içinde olduklarından belirli bir yere bağlı kalmazlar. Devamlı arayış içinde olmaları farklı yerler, farklı insanlara ulaştırır kendisini.

İkizler burcu erkeği nasıl bir karaktere sahiptir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git