İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Kadın İster ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Kadın İster ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl bir kadın ister ? Bu burç erkeğinin hayatında yer almak istiyor iseniz ilk olarak kendinize bir çeki düzen vermelisiniz. Evet her şeyiniz ile mükemmel olabilirsiniz, davranışlarınız da bir fevrilik yahut bir hata olmayabilir. Ancak ikizler burcu erkeği için bunlar ne yazık ki az gelmektedir. Bu sebeple ikizler burcu erkeğinin istediği kadın olmak için biraz daha çeki düzene ihtiyacınız vardır. İlk olarak onu kıskandıracak ve rahatsız edecek davranışlardan kaçınmalısınız. Etrafınızda çok fazla erkeğin olması, arkadaş ortamınızın geniş olması ikizler burcu erkeğini rahatsız eden bir konudur.

Bununla birlikte çok popüler bir insan olmanız, dikkatlerin üzerinizde olması da ikizler burcu erkeğinin istemediği kadın tipleri arasında üst sıralarda yer alır. Bu davranışlarınız, tutum ve hareketleriniz ikizler burcu için bir sorun yaratmıyor gibi dursa da içten içe size fark ettirmeden sizden soğuyabilir ikizler erkeği. Bu sebeple onun istediği kadın tipi olmak için çevrenizde ki insanlar ile muhabbetinizi azaltmalısınız. Az insan çok huzur felsefesi ile yaşayan bu burcun erkeğinin istediği kadın tipi olmak için ilk adım budur.

Bir diğer adım ise ikizler burcu erkeğine güven ve huzur vermelisiniz. Güven vermeyen hareketlerde bulunmanız ve sürekli huzursuzluk çıkarmanız onu kaybetmenize yol açabilir. İkizler erkekleri duruşu ile güven, varlığı ile huzur veren kadın ister yanı başında. Bu noktalara dikkat ettikten sonra diğer bir konu fiziki özelliklerinizdir. Dış görünüş ve fizik onun için önemli konular arasında yer alır. Balık etli ve uzun boylu aynı zamanda da son derece bakımlı kadın isterler. İkizler burcu erkekleri titizliğe ve bakıma son derece önem verdikleri için karşısında ki kadında öyle olmalıdır.

İkizler burcu erkeği nasıl bir kadın ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git