İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 262 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl bir eş olur ? İkili ilişkilerde karşınızdakinin nasıl bir eş olduğu aynı zamanda sizin nasıl bir eş olduğunuzu da gösterir. Aslında ilişkilerde birbirimize ayna tutarız. Eğer siz alttan alırsanız karşıdaki de çoğu zaman alttan alacaktır. Fakat siz alttan almazsanız eşiniz de bir süre sonra isyan edecek, size aynı tavırlarla yaklaşacaktır. Çünkü kafaya gelen taşı en başta pamukla tutabilirsiniz fakat sürekli yapamazsınız, pamuk eskir, kafanız kanar. Bu sebeple de iyi bir ilişkiye sahip olmak isteyen kişinin kendisinin de ılımlı, karşısındakini anlayabilen bir birey olması gerekir. Tabi ki kavga etmeyin demiyorum. Kavga her ilişkinin tuzu biberi. Fakat siz birbirinizi ne kadar anlarsanız bu da ilişkinizi daha uzun ömürlü yapacaktır.

Bu burca gelince ikizler burcu erkeği zeki, pratik ve renkli bir eştir. Bir sorununuz olduğunda en pratik çözümleri onda bulabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olacaklardır. Oldukça zeki cevaplarına alışkın olmanız gerekir. Çünkü ikizler burcu birçok konuda hazır cevap olma gibi bir özelliğe sahiplerdir. Eğer onlarla denk bir zekiliğe sahipseniz bu sizi zorlamayacaktır. Aksine aranızda bazen tatlı didişmelere sebep olacaktır ki bu sizi oldukça eğlendirir. İkizler erkeği ile beraberseniz pasaportunuzu hazır tutmalısınız çünkü gezmeyi, yemeyi, içmeyi seven insanlardır. Size çıkıp bir anda hadi bu hafta sonu Paris’e gidelim diyebilir. Eğer gezmeyi seven bir insansanız bu konuda oldukça şanslısınızdır. Genel olarak ikizler erkekleri karşısındakiyle gezmeyi, onları yedirmeyi, içirmeyi seven, oldukça eli açık bir erkektir. Bu sadece ikili ilişkisinde değil arkadaşlık ilişkilerinde de böyledir. Romantik ilişkinizde ise sürekli romantik değillerdir. Fakat bir gün size sürpriz yapıp oldukça şık bir görüntü hazırlayabilir sizlere. İlgi görmeyi seven bir burçtur. Bu yüzdendir ki ona ne kadar ilgi gösterirseniz aynı şekilde siz de ilgi görürsünüz.

İkizler burcu erkeği nasıl bir eş olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git