İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl bir aşıktır ? Her insan hayatında ona değer veren, onu seven, koruyan, kollayan bir insan ister. Bu insan yeri gelir yakın çevresinde olur ya da hiç tanımadığı bir ortamda da tanıyabilir. Önemli olan karşıdaki insanla olan uyumudur. Çünkü bir ilişkide en önemli şeylerden biri kafaların uyulmasıdır. Bunda etkili olan bir çok olay vardır. Yaşanmışlıklar, yaşanılan çevre, eğitim aslında her biri ilişkinin tavırlarını belirleyen etkenlerdir.

Haliyle de yanınızdaki erkeğin nasıl bir aşık olduğu konusu bu etkenlere oldukça bağlıdır. Mesela babası kibar olan, eşine çocuklarına değer veren bir ailede büyüyen bir erkek kendi eşine de o şekilde davranmayı öğrenir. Fakat kadının değersiz olduğunu düşünen bir ailede büyüyen birey için eşine kötü davranmak olağan gelebilir. Tabi ki bu durumun istisnaları da mevcuttur.

İkizler burcu erkeği ise şöyle bir durum söz konusudur. İkizler erkeği oldukça zeki, analitik düşünebilen bir burçtur. Haliyle çok da romantik değillerdir. Fakat romantik olmaya kalkıştıklarında ortaya efsane işler çıkarabilirler. Aşık olarak ise ilgi görmeyi bekleyen bir yapıları vardır. Sizin de ona ilgi göstermeniz halinde sizinle fazlasıyla ilgilenecektir. İkizler erkekleri gönlünüzü hoş tutacaktır. Kolay kolay insan kalbi kırmayı sevmez ikizler burcu erkeği, kavga etmekten kaçınırlar genelde. Bu sebeple de başlarının ağrımaması için her şeyi yaparlar. Kolay kolay aşık olmazlar fakat aşık oldukları takdirde sizin için her şeyi yapacaklardır. Tüm Dünya’ya karşı koymaları gerekse de sizi asla bırakmayacaklardır. Tabi sizin bu ilgiyi ve sevgiyi hak etmek için biraz çabalamanız gerekecektir. Çünkü onlar hayatına ya öylesine alır birini ya da çok aşık olarak. Onların bu konuda arası yoktur. Bu sebeple de iyi bir aşık istiyorsanız sizin de iyi bir aşık olmanız gerekmektedir.

İkizler burcu erkeği nasıl bir aşıktır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git