İkizler Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu ?

İkizler Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu ?
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 187 kez okundu.

İkizler burcu erkeği kolay unutur mu ? İkizler burcu erkeği, ani ruh değişimleri ile bilinir. Aşk ve ilişkilerinde de bu özelliği oldukça ön plandadır. Kolay kolay aşık olmaz. Fakat gerçekten aşık olduğunda ise o kişiden vazgeçmez. İkizler erkeği, kendisine yapılan bir yanlışı asla unutmaz. Unutmuş gibi görünse de her zaman aklının bir köşesinde kendisine yapılanlar bulunur. İkizler burcu, affetmez ama tamamen de hayatından o kişiyi çıkartmaz. Zamanla kendisine yaptıklarını ödetmeyi planlar ve onu acı çekerken izlemek ister.

İkizler erkeği, hayatı çok planlamadan yaşamayı tercih eder. Bu özelliğinden dolayı da içinden nasıl geliyorsa öyle davranır. Bunun için kimseden izin almaz ya da kimseye hesap vermez. İntikam almaktan çok hoşlanır ve kindar bir yapıya sahiptir. Ama bunu zamanla yapmaktan haz alır. Bir anda kendisine yapılanın karşılığında bir şey yapmak yerine, bunu zamana yayarak yapar. İkizler burcu erkekleri ile anlaşmak genelde çok kolay değildir. Hangi olaya ne tepki vereceğini kestirmek oldukça zordur. Bu burç insanı, sevdiği insanı da kendisine yapılan yanlışları da kolay kolay unutmaz. Bu nedenle ona yaklaşırken her zaman temkinli ve dikkatli yaklaşmak gerekir. Onu kızdırmak, oldukça tehlikelidir ve sonunda ne olacağını kestirmek oldukça zordur. Bu nedenle ikizler burcu ile her zaman iyi anlaşmak yapılacak en mantıklı harekettir.

Hayatında prensip edindiği konularda asla taviz vermekten hoşlanmayan ikizler burcu, sahte insanlardan uzak durmaya çalışır. İkizler kişisi, radikal kararlar almadan önce üzerinde çok düşünür ve bunun için çok kritik yapar. Fakat aldığı kararların her zaman arkasında durmayı bilir. Kimsenin hayatı ile ilgili söz sahibi olmasını istemez, buna izin de vermez. İnsanlara özel hayatını detayları ile anlatmaktan hiç hoşlanmaz. En yakınındaki insanın bile bir zaman sonra bunu kullanabileceğini düşünür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git