İkizler Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

İkizler Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.396 kez okundu.

İkizler burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Aslında dünya üzerinde birçok tip ikizler burcunun olduğunu söylemek mümkün. Biz bu tiplemeleri ikizler burcunun etkisi altına alabildikleri ve etkisi altına alamadıkları olarak yalnızca ikiye ayıracağız. İkizlerin tutarsız davranışları, kıskançlık, kararsızlık ve bencillik gibi belirgin özellikleri vardır. Buna bağlı olarak ikizler burcunun etkisi altına almadıkları kişilerde düşünüldüğü gibi etkisi altına aldıklarının tam aksine davranış gösterirler. Sinirlerine hakim olma yeteneğini kaybetmiş ikizler burcu erkeği kıskançlık konusunda da asla taviz vermemektedir. Kendine yönelen kıskançlıklara tepki gösteren ikizler burcu bu gibi konularda yalnızca kendilerinde hak bulurlar. Bu iş aslında bir zaman sonra karşısındaki kişiler için çekilmez bir durum haline gelse de ikizler inatçı yapılarından dolayı kendi bildiklerinden vazgeçmezler. Sevdiği ve sevmediği insanlara göre de kendilerini değiştirmezler. Farklı davrandıkları tek konu da kıskançlık olsa gerek. Her insan gibi ikizler de sevdiği kişiyi kıskanır ancak bazen ikizlerinki abartı gözükebilir.

Kıskandıkları zaman kendilerini kaybederler. Çünkü beyinlerinde kendilerine öyle farklı senaryolar yazarlar ki deyim yerindeyse pireyi deve yapar, kendilerini de bu duruma kolaylıkla inandırırlar. Böylelikle kıskançlığın konusu ne kadar basit olursa olsun ikizlerin bire bin katma metoduyla basit bir durum uzar ve büyür. Kıskanınca kırıcılıkta ve asabiyette sınır tanımazlar. Geri dönüşü olmayan sözler sarf ederler, kıskançlık yapmaları için haklı veya haksız olmaları gerekmez. Sonucu ve sebebi ne olursa olsun kendilerini savunurlar. Tüm o kalp kıran lafların ardından da herhangi bir telafi için uğraşmazlar, aksine dizden kendinizi affettirmenizi beklerler. Ancak bu affettirme için de süründürme politikası uygularlar.Konuları gereğinden fazla uzatarak ilişkinin zedelenmesine sebep olurlar. Bir ikizlerin kıskançlık sonrası ilişkilerinin bittiği dahi görülmüştür. Çünkü ağır sözler söyleyerek daha çok haklı olduklarını düşünürler ve karşısındakini kaybetme pahasına bile olsa kendi haklılıklarını artırmaya çalışmadan konuyu kapatmazlar.

Kıskanınca çekilmez bir hal alan ikizler kendi kendilerine olayları büyüterek sinir küpüne dönerler. Gözleri dönen ikizler erkekleri karşısında herhangi bir savunma şuan dünya üzerinde mevcut değildir. Tüm bu ikizler burcunun etkisi altına aldığı sinirli erkeklerin aksine, ikizlerin etkisi altına almadığı sakin erkekler de neyse ki var. Bu tip erkekler için güvenlikten sonrası teferruat olarak kabul görülmüştür. Kıskançlık, asabiyet ve kindarlık nedir bilmeyen ikizler dünyanın vazgeçilmezleri arasında bizce. Eğer partneriniz ikizler erkeği ise, bu iki ayrı gruptan hangisine mensup olduklarını kontrol etmeden kıskandırma çabalarına gitmeyin deriz. Yoksa hiç tanımadığınız ve de tanımak istemeyeceğiniz bir şeye dönüşebilirler.

İkizler burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Bu durum biraz zor hanımlar sizi kıskanması için size olan duygusunun çok yoğun olması gerekir. Ama sakın ona kıskandıracak oyunlar oynamayın çünkü bir bakmışsınız kıskandırayım derken kıskanan siz oluverirsiniz. İkizler erkeği kolay kolay kıskanmaz. Güvenmediği bir kadınla birliktelik düşünmez.  Sevdiği kadını özenle seçtiği için güven duyduğu içinde kıskançlığa gerek yoktur onun için. Hayatındaki kişinin kıskançlık sorularını sorduğunda bundan sıkılırlar. Kıskançlığını belli ettiği taktir de karşı tarafta bunu gösterecek ve sorunlar olacaktır. Her şeyi çok ince düşünür bu yüzden bir şey yapmadan önce onu kafasında mutlaka tasarlar. İkizler erkekleri ulaşamadığı bir şeye karşı kıskançlık sergiler. Bu burcun sevgilisi kendini çeker ya da ayrılmak isterse kıskançlığın bu aşamada ortaya çıkarabilir.

Kıskançlığını ortaya çıkardığınızda bence çok da mutlu olmayın çünkü kıskandığı noktada ilişkinin bitimine kadar gider. Bu yüzden ortada bir şey yoksa ve güzel zaman geçiriyorsanız kıskançlık oyunlarından uzak durmalısınız. Aslında çok şanslısınız çünkü ikizler burcu erkeği hava burcudur. Ve bu yönüyle olaylara genelde hep olumlu bakmaya çalışırlar. Sorun çıkarmayı ve çıkarılmasını da sevmezler. Sevdikleri insanlara çok önem verirler ve sahiplenirler. Kıskançlıktan ziyade sevdiklerine bir şey olmasın diye onları korumaya çalışan bir yapısı vardır. Ona ihanet ederseniz sonucu sizin için iyi olmaz çünkü afları olmaz. Sizi ne kadar severse sevsin bunun adı kıskançlık değil de size olan nefreti olur. İkizler burcu erkeği gururunu hiçe saydırmaz bu yüzden sevgilerine olan ihaneti hiç bir şekilde affetmezler. Onu mutlu etmek istiyorsanız ona karşı güven verin o zaten size bunun karşılığını fazla fazla verecektir. Onunlayken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız bile. Kıskançlık bir ilişkiyi güzelleştirmez sorunlara götürür bunu unutmamak da fayda var bayanlar 😉

İkizler burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git