İkizler Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır ?

İkizler Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır ?
1 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.008 kez okundu.

Burçlar arasında en kindar burç ikizlerdir diyebiliriz. Eğer sert bir yıldızın etkisi altına girmemişse kıskanç bir ikizler burcu erkeğiyle karşılaşmanız mümkün değildir.

İkizler burcu erkeğinin kıskanmaması sizi sevmediği anlamına gelmez aksine kıskanmak ve kıskanılmak ona göre değildir ve sevgisini hiçbir zaman kıskançlıkla göstermez. Erkek arkadaşlarınızın olmasını doğallıkla karşılar ve bu durumda size zarar vereceğini düşündüğü insanlar için sadece sizi uyarır.

İkizler burcu erkeği için kıskanmak bencillik göstergesi olduğu için ve ikizler erkeği bencillikten nefret ettiği için kıskanmak gibi düşüncelere kapılmaz. Eşine ya da sevgilisine büyük bir sevgi ve saygı besler aynı şekilde eşinden de aynı sevgi ve saygıyı bekler. Çok zeki ve her şeyi anlayan bir yapısı vardır. Sezgisel gücü kuvvetlidir. Sezgileri kuvvetli olmasından dolayı eşinin onu kıskandığını mutlaka anlar ve bunu anlayışla karşılar. Eğer bazı şeyleri görmezden gelebiliyorsanız ve kıskanılmaktan hoşlanmıyorsanız ikizler erkeği tam size göre bir eş olur.

İkizler Burcu Erkeği Neleri Kıskanır ?

İkili ilişkiler denge üzerine kuruludur. Bir taraf terazinin dengesini bozarsa bir daha o ilişkinin dengeye oturması zor olur. Bu dengeyi sağlayan şey ise güven, aşk, sevgi ve saygıdır. Bunlardan biri olmazsa ilişki tepeden aşağı yuvarlanıyor demektir. Düzgün bir ilişki yürütmek istiyorsak bunlara dikkat etmemiz gerekir.

Fakat bunlara rağmen bazı durumlarda ilişkide pürüz çıkabilir. Bunlarda ilişkiyi yıpratabilir. Eğer bu durumlar kişilerin güvenini sarsacak şekilde ise ilişkinin yürümesi zor olur. Mesela bazen hayatımızda biri olur ve bu kişi bizim güvenimizi tamamen yıkmış olur. Bu durumlar bizim bir sonraki ilişkide de şüpheli olmamıza neden olabilir. Çeşitli kıskançlıklar yapabiliriz, hatta bunlar baskıya bile dönüşerek karşıdaki insanı bunaltabilir. Peki, ikizler burcu erkeğinin kıskançlık seviyesi nedir?

ikizler erkeği kıskanç mıdır
İkizler burcu erkeği ise genel olarak bakıldığında kendine özgüveni olan bir burç. İkizler erkeği gittiği yerde dikkat çeken , aklıyla mantığıyla hareket eden bir burçtur. Fakat buna rağmen içlerinde elbet kıskanç olanlar mevcuttur. Çünkü kıskançlık insanın yetişme tarzıyla da alakalı bir durum. Mesela muhafazakar bir kesimde yetişen erkek muhtemelen sizin etek giymenizi bile hoş karşılamaz. Erkek olan arkadaşlarınızı telefonunuzdan sildirebilir. Sakın  yanlış anlaşılmasın bunların örnekleri olduğu için söylüyorum. Fakat rahat bir ortamda yetişen bir erkek bunlara kızmayacaktır.

Bu durum biraz da öz güven ile alakalı. İkizler erkekleri kendine güvenen bir burç olduğu için benden daha iyisiyle olamaz diye düşünebilir. Eğer size de güveni varsa muhtemelen düşüncesi sizin kendinizi koruyup kollayabileceğiniz yönünde olacaktır.

Bu konu ile ilgili benim tavsiyem ise şu. Yanınızdaki erkek olmadan önce vardınız. Yanınızdaki erkek gitse de olacaksınız. En önemli olan sizin kendinize güvenmenizdir. Siz kendini bilen güvenen bireyler olursanız emin olun karşıdaki partneriniz de sizi kıskanmayacak, aksine çok güvenecektir.

İkizler Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

Aslında dünya üzerinde birçok tip ikizler burcunun olduğunu söylemek mümkün. Biz bu tiplemeleri ikizler burcunun etkisi altına alabildikleri ve etkisi altına alamadıkları olarak yalnızca ikiye ayıracağız. İkizlerin tutarsız davranışları, kıskançlık, kararsızlık ve bencillik gibi belirgin özellikleri vardır. Buna bağlı olarak ikizler burcunun etkisi altına almadıkları kişilerde düşünüldüğü gibi etkisi altına aldıklarının tam aksine davranış gösterirler. Sinirlerine hakim olma yeteneğini kaybetmiş ikizler burcu erkeği kıskançlık konusunda da asla taviz vermemektedir. Kendine yönelen kıskançlıklara tepki gösteren ikizler burcu bu gibi konularda yalnızca kendilerinde hak bulurlar. Bu iş aslında bir zaman sonra karşısındaki kişiler için çekilmez bir durum haline gelse de ikizler inatçı yapılarından dolayı kendi bildiklerinden vazgeçmezler. Sevdiği ve sevmediği insanlara göre de kendilerini değiştirmezler. Farklı davrandıkları tek konu da kıskançlık olsa gerek. Her insan gibi ikizler de sevdiği kişiyi kıskanır ancak bazen ikizlerinki abartı gözükebilir.

Kıskandıkları zaman kendilerini kaybederler. Çünkü beyinlerinde kendilerine öyle farklı senaryolar yazarlar ki deyim yerindeyse pireyi deve yapar, kendilerini de bu duruma kolaylıkla inandırırlar. Böylelikle kıskançlığın konusu ne kadar basit olursa olsun ikizlerin bire bin katma metoduyla basit bir durum uzar ve büyür. Kıskanınca kırıcılıkta ve asabiyette sınır tanımazlar. Geri dönüşü olmayan sözler sarf ederler, kıskançlık yapmaları için haklı veya haksız olmaları gerekmez. Sonucu ve sebebi ne olursa olsun kendilerini savunurlar. Tüm o kalp kıran lafların ardından da herhangi bir telafi için uğraşmazlar, aksine dizden kendinizi affettirmenizi beklerler. Ancak bu affettirme için de süründürme politikası uygularlar.Konuları gereğinden fazla uzatarak ilişkinin zedelenmesine sebep olurlar. Bir ikizlerin kıskançlık sonrası ilişkilerinin bittiği dahi görülmüştür. Çünkü ağır sözler söyleyerek daha çok haklı olduklarını düşünürler ve karşısındakini kaybetme pahasına bile olsa kendi haklılıklarını artırmaya çalışmadan konuyu kapatmazlar.

Kıskanınca çekilmez bir hal alan ikizler kendi kendilerine olayları büyüterek sinir küpüne dönerler. Gözleri dönen ikizler erkekleri karşısında herhangi bir savunma şuan dünya üzerinde mevcut değildir. Tüm bu ikizler burcunun etkisi altına aldığı sinirli erkeklerin aksine, ikizlerin etkisi altına almadığı sakin erkekler de neyse ki var. Bu tip erkekler için güvenlikten sonrası teferruat olarak kabul görülmüştür. Kıskançlık, asabiyet ve kindarlık nedir bilmeyen ikizler dünyanın vazgeçilmezleri arasında bizce. Eğer partneriniz ikizler erkeği ise, bu iki ayrı gruptan hangisine mensup olduklarını kontrol etmeden kıskandırma çabalarına gitmeyin deriz. Yoksa hiç tanımadığınız ve de tanımak istemeyeceğiniz bir şeye dönüşebilirler.

Bu durum biraz zor hanımlar sizi kıskanması için size olan duygusunun çok yoğun olması gerekir. Ama sakın ona kıskandıracak oyunlar oynamayın çünkü bir bakmışsınız kıskandırayım derken kıskanan siz oluverirsiniz. İkizler erkeği kolay kolay kıskanmaz. Güvenmediği bir kadınla birliktelik düşünmez.  Sevdiği kadını özenle seçtiği için güven duyduğu içinde kıskançlığa gerek yoktur onun için. Hayatındaki kişinin kıskançlık sorularını sorduğunda bundan sıkılırlar. Kıskançlığını belli ettiği taktir de karşı tarafta bunu gösterecek ve sorunlar olacaktır. Her şeyi çok ince düşünür bu yüzden bir şey yapmadan önce onu kafasında mutlaka tasarlar. İkizler erkekleri ulaşamadığı bir şeye karşı kıskançlık sergiler. Bu burcun sevgilisi kendini çeker ya da ayrılmak isterse kıskançlığın bu aşamada ortaya çıkarabilir.

Kıskançlığını ortaya çıkardığınızda bence çok da mutlu olmayın çünkü kıskandığı noktada ilişkinin bitimine kadar gider. Bu yüzden ortada bir şey yoksa ve güzel zaman geçiriyorsanız kıskançlık oyunlarından uzak durmalısınız. Aslında çok şanslısınız çünkü ikizler burcu erkeği hava burcudur. Ve bu yönüyle olaylara genelde hep olumlu bakmaya çalışırlar. Sorun çıkarmayı ve çıkarılmasını da sevmezler. Sevdikleri insanlara çok önem verirler ve sahiplenirler. Kıskançlıktan ziyade sevdiklerine bir şey olmasın diye onları korumaya çalışan bir yapısı vardır. Ona ihanet ederseniz sonucu sizin için iyi olmaz çünkü afları olmaz. Sizi ne kadar severse sevsin bunun adı kıskançlık değil de size olan nefreti olur. İkizler burcu erkeği gururunu hiçe saydırmaz bu yüzden sevgilerine olan ihaneti hiç bir şekilde affetmezler. Onu mutlu etmek istiyorsanız ona karşı güven verin o zaten size bunun karşılığını fazla fazla verecektir. Onunlayken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız bile. Kıskançlık bir ilişkiyi güzelleştirmez sorunlara götürür bunu unutmamak da fayda var bayanlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git