İkizler Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır ?

İkizler Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır ?
1 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 922 kez okundu.

İkizler burcu erkeği kıskanç mıdır ? Burçlar arasında en kindar burç ikizlerdir diyebiliriz. Eğer sert bir yıldızın etkisi altına girmemişse kıskanç bir ikizler burcu erkeğiyle karşılaşmanız mümkün değildir.

İkizler burcu erkeğinin kıskanmaması sizi sevmediği anlamına gelmez aksine kıskanmak ve kıskanılmak ona göre değildir ve sevgisini hiçbir zaman kıskançlıkla göstermez. Erkek arkadaşlarınızın olmasını doğallıkla karşılar ve bu durumda size zarar vereceğini düşündüğü insanlar için sadece sizi uyarır.

ikizler erkeği kıskanç mıdır

İkizler burcu erkeği için kıskanmak bencillik göstergesi olduğu için ve ikizler erkeği bencillikten nefret ettiği için kıskanmak gibi düşüncelere kapılmaz. Eşine ya da sevgilisine büyük bir sevgi ve saygı besler aynı şekilde eşinden de aynı sevgi ve saygıyı bekler. Çok zeki ve her şeyi anlayan bir yapısı vardır. Sezgisel gücü kuvvetlidir. Sezgileri kuvvetli olmasından dolayı eşinin onu kıskandığını mutlaka anlar ve bunu anlayışla karşılar. Eğer bazı şeyleri görmezden gelebiliyorsanız ve kıskanılmaktan hoşlanmıyorsanız ikizler erkeği tam size göre bir eş olur.

İkizler burcu erkeği kıskanç mıdır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git