İkizler Burcu Erkeği Kendisine Nasıl Davranılması Hoşuna Gider?

İkizler Burcu Erkeği Kendisine Nasıl Davranılması Hoşuna Gider?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 290 kez okundu.

İkizler burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider ? Öncelikle partneriniz olan bu burcu çok iyi tanımalısınız. İkizler burcu erkeği içinde hem bir yaramaz çocuk hem de olgun bir bey barındırır. Dikkatli olmanız gereken nokta şu: ‘Bu iki zıt karakter bir arada değil’. Yeri geldiğinde yerinde duramayan, enerjik, haylaz, dikkat çekici ve meraklı olurlar. Ama bazen de bir olay karşısında beklemediğiniz olgunluğu gösterip, sizi şaşırtabilirler. Yani size çok büyük bir takip düşüyor. Sevdiğiniz bu erkeği gözlemleyin. O gün çok enerjik ise bu enerji size de geçecektir. Enerjinizi gösterin ona. Tamam, o enerjik ama siz kötü bir güne başladıysanız onun yanında zaten her şeyi unutacaksınız. Bu bir anlık da olsa. Bir bakmışsınız uzaklara dalmış. Durgun, üzüntülü ve düşünen bir halde. Anlamaya çalışın. Sakın ön yargılı yaklaşmayın. Ne olduğunu anlatması için zaman verin. Bu uzun bir zaman olsa bile. Çünkü onlar duyguları karmaşık yaşarlar.

İkizler erkekleri net olamazlar. Zamanla onu en iyi siz çözeceksiniz. Onun dünyasına zamanla akacaksınız. Bu bilinmesi gereken en önemli ipucuydu. Şimdi siz ona küçük oyunlar oynayın. Bırakın ikizler burcu sizi çözsün. Hakkınızda öğreneceği her bir bilgi onu heyecanlandıracaktır. Zamanla o da sizi tanıyacaktır. Diğer bir nokta ise kendinizi geliştirin. Bu her konuda olabilir. En basitiyle ona bilmediği ama onun sevebileceği bir yemek yapın. Tuzlu ve baharatlı mı seviyor? Ana yemek olarak bu kriterlere uyan bir yemek yapın. Tabi önceden kendiniz bu yemeği tatmalısınız ve çevrenizden olumlu tepkiler almalısınız. Bunu ona sunun sürpriz bir akşam yemeğinde. Size özgü bir yemek olsun. Onunla daha verimli vakit geçirmez için kursa gidebilirsiniz. Bu kurs her ikiniz içinde bilmediğiniz ama ilgili olabileceğiniz bir alan olsun. Böylelikle birbirinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Kısaca ikizler erkeği yenilikçi, meraklı, sabırlı, anlayışlı ve sürprizler ile dolu olun. Eminim kısa sürede birbirinizi daha iyi tanıyacaksınız ve olumlu bir süreç sizinle olacak.

İkizler burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git