İkizler Burcu Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

İkizler Burcu Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 376 kez okundu.

İkizler burcu erkeği kendine nasıl aşık edersin ? Öncelikle, temel özelliklerine baktığımızda, çok meraklıdır ve bunun yanında çok ta kıvrak bir zekaya sahiptir. Bu yüzden en başta bir ikizler erkeği ile olmak istiyorsanız siz de onun gibi olmalısınız ki, dikkatini çekebilin, hatta kendinize aşık edebilin. Bir ikizler burcu erkeği zekanın yanı sıra güzelliğe de çok önem veren bir özelliğe sahiptir. Yani aslında onu en başta size çekecek olan fiziksel çekimdir. Bu çekimi başaramadıysanız şansınız biraz zor gibi duruyor. Fakat yine de şansınızı deneyebilirsiniz. Aşkın nereden geleceği hiç belli olmaz. Karşısındaki kişinin hem güzelliği ile onu etkilemiş hem de aslında gülmeyi de seve biri olması lazım. Gülmeyi çok severler çünkü.

Eğer onun ile olmak istiyorsanız, hareketli bir yapınız olmalı bayanlar. Çünkü ikizler erkekleri yerinde durduramazsınız. O; hep hareket ister, eğlenmek ister.  Sakinlik bir yerde ona göre değildir aslında. Gergin olduğu zamanlarda tam aksine karşısındaki insanın daha rahat olmasını ister. Bu özelliği bayanların çok hoşuna gidebilir. Sizi çok kasacak kadar kıskanmazlar, daha rahat tavırları vardır, daha özgürlükçüdür. O yüzden karşı taraftan da aynısını bekler. Asla kıskançlığa gelemeyen bir yapısı vardır. Eğer çok duygusal bir yapınız varsa, asla birlikte olmamanız gereken bir burçtur. Ayrıca, bu erkeklerin çok ta entelektüel bir tarafı vardır yani eğitime, bilgiye, kültürel donanıma çok önem verir. Kendini sürekli olduğundan hep fazla geliştirmeyi amaçlar. Bu erkekler biraz da annecidir. Birlikteliklerinde genelde annesinden esinlenerek davranır. İkizler burcu erkeği her ne kadar ‘gizem’ den nefret te etse yine de gizemli olana karşı bir zaafı vardır. Elinden geldiğince de kendi aslında öyle olmaya çalışır.

İkizler burcu erkeği kendine nasıl aşık edersin ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git