İkizler Burcu Erkeği Karakteristik Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği Karakteristik Özellikleri
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 264 kez okundu.

İkizler burcu erkeği karakteristik özellikleri nelerdir? Tipik bir ikizler erkeğinden bahsediyorsak şunu söylemeliyiz:  Tek kelime ile ‘gizem’. Aslına bakıldığında, gizemden hiç hoşlanmaz ama tam bunun tam aksine her şartta gizem olma eğilimine gider. Bunun yanında gizeme karşı bir zaafı vardır da diyebiliriz. En önemli özelliklerinden birisi de, kültürel anlamda gelişmiş kendini her çeşit konuda donatmış olmasıdır. Belki en önem verdiği kısım burasıdır. Eğitim ve bilgili olmak. İkizler erkeği kendini sürekli geliştirmek ister, bilgisinin üzerine her yeni fırsatta biraz daha bilgi katmak ister.

İkizler burcu erkeği, rahatına çok düşkündür, en ufak bir sıkıştırmaya gelemez. Ona, neden? Kiminle? sorularını bile zor sorarsınız, sorsanız bile cevap alamayabilirsiniz. Onda tam bir özgür ruhu vardır ve özgürlüğünü kısıtlayacak en ufak şeye gelemezler. Aynı şekilde hayatına aldığı kişiyi de tıpkı kendi istediği gibi sıkmaz, hesap sormaz. Tipik bir ikizler fiziğe büyük önem verirler, yanı onların bir kadından etkilenebilmeleri için o kadına karşı çok güçlü bir fiziksel çekim yaşamaları gerekir.  Eğer fiziksel olarak ikizleri kendinize çekemediyseniz o zaman sanki işiniz biraz  zor gibi.

İkizler erkekleri, öyle kolay kolay aşık olmazlar, hiçbir zaman da pes etmezler, doğru insanı bulana kadar uğraşırlar. Aşık olana kadar geçen birliktelikleri hep öylesinedir aslında, hep doğru insanı bulabilir miyim? çabasıdır. Tam anlamı ile aşık olduklarını hissettikleri zaman daha sadık olurlar ve daha bir başka davranırlar.  Bazı zamanlar huzursuz, mutsuz da olsa aksine karşısındakinin öyle olmamasını ister bu onu rahatlatacaktır. Çok sıcak kanlıdır, çevresindeki herkes onunla iletişim kurmak ister. Aslında bir ikizler burcu erkeği için tam anlamı ile gri benzetmesini yapabiliriz. Ne aktır ne karadır. Yani onun ne düşündüğünü çoğu zaman kestiremezsiniz. Kimi zaman etrafına neşe saçan biri kimi zamanda tamamen depresif bir modda görebilirsiniz onu.

İkizler burcu erkeği karakteristik özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git