İkizler Burcu Erkeği Kadında Ne Arar?

İkizler Burcu Erkeği Kadında Ne Arar?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 337 kez okundu.

İkizler burcu erkeği kadında ne arar ? Bu burç erkeğinin bir kadında ilk aradığı şey güler yüzdür. Bu burç erkeği sakinliğe, sessizliğe ve soğukluğa tahammül edemez. İkizler erkekleri güler yüzlü, dost canlısı bir kadın ister. Pozitif bakmayı bilen ve kendi iç dünyasında mutlu olan kadınlar ikizler erkeğini adeta kendilerine çekerler. Ayrıca bakımlı ve kendini seven, vücuduyla barışık olan kadınlar isterler. Dışarı çıktıkları zaman şık ve rahat görünecek, sohbetlerinde ona ve arkadaşlarına uyum sağlayacak kadınlar ararlar. Dans edebilen ve özellikle vücudunu nasıl kullanacağını bilen, kendini bedenini tanıyan kadınlar onları çok etkiler. İkizler burcu erkeği kendi hareketlerine ve canlı yapılarına uygun bir kadın ararlar. Aslında istedikleri, hayallerinin kadınının entelektüel bir birikime de sahip olmasıdır ancak bu eksikliğini cana yakınlığı ve hoş sohbeti ile kapatmayı başarabilen kadınlardan da etkilenirler.

Sanatçı ruhlu kadınlara hemen aşık olurlar. Yazar, ressam ya da gazeteciler onlara çok uygundur. Uzun kavgalar ya da pasif agresif tavırlar ikizler burcu erkeğine çok itici gelir ve sizden uzaklaşmasına neden olur. İkizler burcu erkekleri, sıkıntı neyse karşısına geçip dürüstçe ifade edebilen bir kadın ister. Kendisi de bu şekilde direk konuşur, kadının da bu durumu kaldırabilmesi ve uyum sağlayabilmesi gerekir. İkizler erkeği evin temizliği, yemeği gibi konulara hiç dikkat etmez. Evinin kadını ya da çocuklarına bir anne aramaz. Onun istediği, hayat yoldaşı olabilecek birini bulmaktır. Kalan her şey ikinci plandadır. Eğer bu kişiyi bulurlarsa sonuna dek sadık olurken, eğer yanında oldukları kişi ile kendilerini bir bütün hissedemezlerse düşünmeden aldatabilirler bile. Seyahat etmeyi seven kişiler ikizler erkeğine çok yakın gelir. Onun ani planlarına uyum sağlayabilmeniz, yola düşmekten rahatsız olmamanız gerekir. Kurulu düzen ya da sakinlik seven kadınlar ikizler burcu erkeğine göre değildir.

İkizler burcu erkeği kadında ne arar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git