İkizler Burcu Erkeği İlişkide Nelere Önem Verir?

İkizler Burcu Erkeği İlişkide Nelere Önem Verir?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 309 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ilişkide nelere önem verir ? Bu konuda size birkaç ip ucu verebilirim. Öncelikle partnerinizi iyi tanımalısınız. Neleri sevdiğini ve neleri sevmediğini bilmelisiniz. Sevmediği şeyleri kesinlikle yapmayın. Bu size açık bir uyarıdır. Yaptıysanız da samimi bir şekilde gönlünü alın. Her konuda dürüst olun. Bu ilişkinizi sağlam tutan önemli noktalardan biridir. Zira yalan söylerseniz ve bunu anlarsa size olan güvenini yitirmesini sağlarsınız ki bu da ayrılık için sebeplerden biridir. Verimli zaman geçirin böylece birlikte olmak onun için keyifli bir hal alacaktır. Sürprizler yapın. Ufakta olsa ona değerli olduğunu hissettirin. Böylelikle monoton bir ilişkiniz olmayacaktır. İkizler erkekleri keşfetmeyi severler. Sizde ilişkiniz için yeni yerler keşfederek ondaki bu tutkuyu kullanın. Hafta sonları günübirlik geziler ile ona güzel anlar yaşatabilirsiniz. Biriktirdiğiniz bu güzel anlar ilişki için sıkı bir bağ oluşturacaktır. Her ikiniz içinde ortak ve ilginizi çeken bir kursa giderek ona birlikte mutlu olduğunuz alanları gösterip uyumlu bir çift olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Güçlü ve zeki biri olduğunuzu ona hissettirin ama ona olan ihtiyacınızı da belirterek bunu yapın. Bu onun daha çok hoşuna gidecektir. Ruh halleri karmaşık olabilir. İkizler burcu erkeği bazen tek kalmak isterler. Anlayış ile karşılayın bu durumu. Kendinizden pay biçip bu durumda ona yüklenmeyin. Yani ön yargılı olmayın. Karşısına geçip ne olduğunu ciddi ve samimi bir şekilde sorun. İkizler erkeği bazen yanıt vermeyebilir. Bunu sizdeki tepkiyi görmek için yapıyor da olabilir. Anlayışlı halinizi gösterin ve ona güvendiğinizi belli edin. Bu durumda ona istediği vakti verin. Zaten en kısa süre içinde sizinle paylaşacaktır var olan konuyu. Sizi her zaman deneyecektir. Çünkü zıtlıklar burcudur ikizler burcu. Senin onun için uyumu kontrol ediyordur. Bu iyi bir şey. Tabi bu durumlarda istediği tepkiyi verirsen. Bu o kadar zor olmayacaktır. Onu tanıdığını biliyor ama görmek istiyor. Sende bu durumu lehine kullanıp mutlu bir son verebilirsin bu ilişkide.

İkizler burcu erkeği ilişkide nelere önem verir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git