İkizler Burcu Erkeği İlişkide Nasıldır?

İkizler Burcu Erkeği İlişkide Nasıldır?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 270 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ilişkide nasıldır ? Bu burç erkeği ile ilişki yaşamak oldukça zordur. Çift karakteri, sürekli değişen ruh hali, ne istediğini bilmez tavırları ile sizi çileden çıkarır. Sürekli mızmızlanan yapısı bir süre sonra sizi yorabilir. Ancak tüm bunlara katlanıp göz ardı edebilir iseniz bir bakıma sizi güzel bir ilişki bekliyor demektir.

İkizler burcu erkeği ilişki de güven ve sadakat arar. Kendisi de bu çerçeve de ilerler. Ancak ilişkisinden sıkılması halinde gözleri dışarı kayacaktır. Ayran gönüllü olarak tanımlanan ikizler erkeği her zaman için yeni heyecan arayışındadır. İlgiyi kestiğiniz anda başka bir tarafa yönelerek ilgi görmek adına çaba gösterecektir. İlişki içinde her zaman için trip atma hakkının kendilerinde olduğunu var sayar bu burcun erkekleri. Siz trip attığınız da hatta buna yeltendiğiniz de o çoktan gitmiş olur.

İlişki içinde zora gelemeyen taraf her zaman için ikizler burcu erkeğidir. Güzel günlerde gayet iyi bir profil çizen ikizler burcu erkeği bir nevi iyi gün sevgilisidir. Zor günde topukları yağlayıp kaçmaya bakar. Ruh halinden ötürü zora gelemeyen bu burç insanı ile bir ilişki içinde başa çıkmak oldukça çetin bir durumdur.

Ancak eğer ikizler erkekleri büyük bir aşka kapıldı ise tüm işler değişir. İlişki içinde romantik taraf olarak karşımıza çıkar. O umursamaz hovarda halleri son bulur. Evine düşkün sadık ve söz dinleyen bir erkek profili çizer. Sizi mutlu etmek adına elinden geleni ardına koymaz. Aşık olduğu insan için var gücü ile çabalar ve mutlu bir ilişki yaşamak adına sorunları çözmek için sorunların üzerine gider. Problem anında kaçıp gitmek yerine sizinle birlikte problemi çözmek adına kafa yorar. İkizler burcu erkeğinin ilişki içindeki göstermiş olduğu tavrı, sevgisi ve aşkı belirler.

İkizler burcu erkeği ilişkide nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git