İkizler Burcu Erkeği İlişkide Nasıl Olur?

İkizler Burcu Erkeği İlişkide Nasıl Olur?
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 378 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ilişkide nasıl olur ? Bu burcun erkekleri  son derece kıskanç aynı zamanda kısıtlayıcı bir özelliğe sahiptir. Kendisi her zaman özgür ve rahat olmayı tercih eder fakat partneri için aynı durum söz konusu değildir. İkizler burcu erkeği liderlik özelliklerini taşımaktadır. Liderlik, güç ve özgüven vazgeçilmez unsurlarıdır. Bu vazgeçemediği unsurlarından asla ve asla ödün vermez hatta bu uğurlu partneriyle yollarını bile ayırabilir. İkizler erkeği ilişkisinde sorumluluk almaktan kaçınır ve zayıf karakterli kişilerle bir araya gelmekten hoşlanmaz. Güç ve para ikizler burcu erkeğini çeken diğer unsurlar arasında yer alır. İlişkide asla alttan alan tevazu gösteren taraf olmaz hep kendi isteği doğrultusunda yaşanmasını istemektedir. Partnerlerini seçerken özen gösterir. Bakımlı ve şık olması olmazsa olmazlarındandır. Aynı zamanda bu burçta olan erkekler kendi giyimlerine de özen göstermektedir.

İkizler burcu erkekleri, çok çabuk sinirlenen ve parlayan bir karaktere sahiptir. Bu sinir anında şiddete bile başvurması mümkündür. Bu sebepten dolayı asla yan yana gelmeyeceği burç ise boğa kadınıdır. Bir boğa kadını ve ikizler burcu erkeği ilişkide son derece geçimsiz olarak tanımlanırlar. Sinirli olması yanı sıra aynı zamanda duygusal bir yapıya da sahiptir. Sürpriz yapmaktan ve sürpriz yapılmasından oldukça hoşlanmaktadır. Romantizm ikizler burcu erkeğinin en olumlu özelliklerindendir. Bu sebeple yay ve balık burcu kadınıyla mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

İkizler erkekleri, ilişkide sempatik ve çekici olmayı sevmektedir. İkizler burcu erkeği bir ilişkide çok zor bağlanır fakat bağlandığında da zor kopar. Bir ilişkiyi yıpratacak en büyük nedeni ise güvensizliktir. Partnerinin kendisine güvenmemesi ilişkiyi zedeleyen unsurlardandır. Çünkü ikizler burcu güven konusunda ne yazık ki sadık değildir.

İkizler burcu erkeği ilişkide nasıl olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git