İkizler Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?

İkizler Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 338 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ilgiyi sever mi ? Sevmek ne kelime bayılırlar! Bu burcun erkekleri halk arasında şeytan tüyü olarak tabir edebileceğimiz bir özelliğe sahiptir. Gittikleri her ortamda renkli kişilikleri ile dikkatleri hemen üstlerine çekerler. Bir grupla gittiğiniz organizasyonlarda genel olarak en çok göze batan, dikkat çeken burç ikizler burcudur. Onlar da hiçbir zaman bu durumdan şikayetçi değillerdir zaten. Sevilmek onların en büyük hobisidir. Hatta bu bazen bir ego gibi bile görünebilir. İkili ilişkilerinde de böyledirler ikizler erkeği. Kız arkadaşları onları ne kadar severse bu durum onların o kadar hoşuna gider. Mesela baktınız biraz aranız limoni, azıcık sevin ilgi gösterin hemen yumuşarlar. Bu konuda kedi gibi biraz ilgi arsızıdırlar. Hani kediler de sürekli sevilmek isterler ya aynen öyle işte. Genel olarak kendileri renkli bir kişiliğe sahip oldukları için ilgi çekerler ya, partnerleri de onların ilgisini çeksin isterler. Sıradan monoton bir kişiyle bu şekilde süren bir ilişkinin onlar tarafından yürütülmesi pek mümkün değildir. Çünkü muhtemelen onlar her gün karşınıza yeni bir fikirle çıkarlar.

Bir gün Dünya’yı kurtarırken, bir gün taşınalım şu İstanbul’dan diyebilirler. Haliyle de sizden de böyle bir tavır beklerler. Her gün yeni bir şeyle çıkmanız ilgisini çeker. İkizler burcu erkeği ile ilgili bir önemli konu ise onları dinlemeniz. Hani diyoruz ya ilgi görmeyi severler diye, işte tam da bu yüzden onları can kulağıyla dinlemeniz gerekir. İkizler erkekleri bir konu hakkında bahsederken tüm işinizi bırakıp onları dinlerseniz hayatının kadını olabilirsiniz mesela. Çünkü onlar kendilerini dinleyen insanlardan hoşlanır. Eğer onlar bir konu hakkında bahsederken kafanız başka yere giderse mesela telefonunuzda takılıp oyun falan oynarsanız onlar da size ilişkinizde aynı ilgi ve alakayı gösterip sizden uzaklaşacaklardır. İkizler erkeği ilgiyi sever mi sorusuna benim vereceğim yanıt bu kadar. Umarım sevmişsinizdir.

İkizler burcu erkeği ilgiyi sever mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git