İkizler Burcu Erkeği İlgisini Nasıl Belli Eder ?

İkizler Burcu Erkeği İlgisini Nasıl Belli Eder ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 622 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ilgisini nasıl belli eder ? İlişkilerde devamlılığı sağlayan en önemli şeylerden biri sevgidir. Sevgiyi göstermenin en iyi yolu ise ilgi. Bir insan karşısındakini deliler gibi sevebilir, ölümüne aşık olabilir. Fakat bunu göstermezse karşı taraf için çok da etki etmeyecektir. Çünkü özellikle kızlar sevgiyi hissetmek ister. İlgi görmek, şımartılmak ister. Erkek bu ilgiyi gösterdiği zaman sevgilisi için daha değerli olur.

Erkekler içinse ilgi göstermek aslında zordur. İçlerinde tabi ki bunu rahatlıkla yapan, her gün hediyeler, çiçekler alan, karşısındakini sevgiye boğanlar mevcut. Fakat genele baktığımızda hani derler ya ben içimde yaşıyorum diye, genel olarak erkeklerimizin tavrı maalesef bu yönde oluyor. Bu sebeple aslında erkeklerimizi eğitmemiz gerekiyor. Mesela özel bir gün olduğunda ona bunu hatırlatmak bazen işe yarayacaktır.

İkizler burcu erkeği ise ilgi delisi bir burçtur. Kendileri ilgi görmeye bayılırlar. Sürekli onunla ilgilenseniz size asla hayır demezler. İlgi göstermeleri ise ne kadar ilgi gördüklerine ve sizin yanınızda kendilerini ne kadar rahat hissettiklerine bağlıdır. Mesela eğer siz onunla gerçekten ilgilenirseniz, o da tüm ilgisini size yöneltecektir. Bu sebeple onlardan ilgi görmek için ilgi göstermek gerekir.

İlişki henüz başlamamış ise siz ondan hoşlanıyorsanız ve onun da hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak istiyorsanız bu biraz zor. Çünkü ikizler burcu erkeği genel yapısıyla analitik düşünen bir burç. Açıkçası kendi de sizden hoşlanıyorsa muhtemelen kendini garantiye almak isteyecektir. Yani sizin ona kendinizi belli etmeniz gerekmektedir. Eğer siz ikizler burcu erkeğinden hoşlandığınızı belli eden hareketlerde bulunursanız muhtemelen onun da size dönüşü bu şekilde olacak o da ilgisini belli edecektir. Fakat siz kendinizi geri çekerseniz karşısınız da hiçbir şey belli etmeyen birini bulabilirsiniz. Yani aslında bu konuda ikizler erkekleri biraz ayna gibidir . Siz nasıl davranırsanız o da aynı şekilde karşılık verir.

İkizler burcu erkeği ilgisini nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git