İkizler Burcu Erkeği ile Uzun Ömürlü İlişki Olur Mu ?

İkizler Burcu Erkeği ile Uzun Ömürlü İlişki Olur Mu ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 283 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ile uzun ömürlü ilişki olur mu ? Bu konuyla ilgili özellikle bir yazı yazmaya karar verdim. Çünkü genel kanı ikizler burcu erkeğinin aldatmaya meyilli olduğu, ilişkilerinde daldan dala atladıkları, bir ilişkide dikiş tutturamadıkları haliyle de uzun ömürlü ilişki yaşamaya uygun olmadıkları yönünde. Bir çok örnek de aslında bunu doğruluyor maalesef. Bence bunun sebebi çok yönlü olmalarından kaynaklanıyor. Nasıl yani derseniz şöyle ki, ikizler erkeği yeniliklere ilgi duyan, heyecanı doruklarda yaşayan, renkli bir hayata sahip olan insanlar. Haliyle de bir yenilik gördüklerinde ilgilerini çekiyor. Bu sebeple ilişkilerinde de çabuk sıkılmalarıyla, aldatmalarıyla meşhur oluyorlar. Mesela siz sürekli aynı şeyleri yaptığınızda ikizler erkekleri sıkılıyorlar. Sürekli siyah saçla gezdiğinizde onların ilgisini sarışınlar çekmeye başlıyor. Aynı tarzda kaldığınızda bu sefer başkalarına bakmaya başlıyorlar. Çünkü değişimi seviyorlar.

Benim bu yazıyı özellikle seçmemim sebebi ise bir ikizler burcu erkeği ile nişanlı olmam ve ilişkimizin dokuz yıldır sürüyor olması. Arada ayrılıklar falan oldu mu sorusuna da hayır cevabını veriyorum çünkü çok şükür dokuz yıldır ara vermeden devam eden bir ilişkimiz var. Üstelik ben bir başak burcu kadınıyım. Kendi burcum diye söylemiyorum ama başak burçları kadınları biraz fazla sinir bozucu, aşırı titiz ve mükemmeliyetçi insanlar.Ben de tam bir başak burcu kadınıyım. Aşırı mükemmelliyetçi ve takıntılı. Nasıl anlaştığımız düşünülebilir fakat galiba bunun sebebi ikimizin de biraz deli oluşu. Mesela ben bir gün saçımı pembeye boyayıp başka bir gün mor yapabilecek kadar deli bir insanım. İkimiz de eğlenmeyi, gezmeyi, yemeyi, içmeyi çok seviyoruz. İkimizde seyahat etmeye bayılıyoruz. Her şeyden önemlisi birbirimize değer veriyoruz. Ha bizde sıkıntılı zamanlar geçirebiliyoruz fakat birbirimizin ne istediğini,sevdiğini biliyoruz. Birbirimizi tolere edebiliyoruz. Aslında değer verip birbirinizi anladığınızda hangi burç olursanız olun gayet iyi anlaşabilirsiniz.

İkizler burcu erkeği ile uzun ömürlü ilişki olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git