İkizler Burcu Erkeği ile Nasıl Anlaşılır?

İkizler Burcu Erkeği ile Nasıl Anlaşılır?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ile nasıl anlaşılır ? Bu burcun erkeği  ile birlikteyseniz tek bir partnere sahip değil iki partnere sahipsiniz demektir. Nitekim karakter yapısı değişkendir ve karşı cinsin tavırlarına oranla karakterinde ışın hızıyla bir değişime gidebilir. İkizler erkeği bumeranga benzer. Birlikteliği boyunca sevgilisi ona karşı nasıl bir tavır sergiliyor ise o da o tavırda karşılık verir. Kolay dolduruşa gelir, sinirlendi mi de tam sinirlenir. Ancak yumuşacıkta bir kalbe sahiptir. Onun suyuna gider, tatlı sözler sarf ederseniz yaptığınız tüm hataları bir çırpıda unutabilir. Yine de siz onun bu yönünü zaafıymış gibi nitelendirip yanlışa düşmeyin deriz. Zira harika bir hafızaya sahiptir ve hiçbir şeyi unutmaz. Kişileri ve olayları aklında yıllar boyu muhafaza etme yeteneğine sahip olan ikizler burcu erkeği, zaman içerisinde karşı taraf ona bir değil birkaç adım atmadığı sürece de kendi içinde kin besleyebilir.

İkizler burcu erkeği ile anlaşabilmek sanıldığı kadar kolay olmayıp, onun ne hissedip nasıl davranacağı tam olarak kestirilemeyebilir. Keskin bir zekâya sahipseniz eğer bu burcun erkeği ile anlaşabilir, onu istediğiniz gibi kontrol altında tutabilirsiniz.İkizler erkekleri gizemli bir karaktere sahip olup, plansız bir yaşam sürer. Titiz, düzenli ve oldukça planlı bir yaşam sürüyorsanız bu burç erkeği ile anlaşmanız zor olabilir. Ancak şunu da unutmamak lazım zıt kutuplar birbirini çektiğinden birbirinizi tamamlamanız da olasıdır.

Saati saatini tutmuyor terimi, ikizler erkekleri için inşa edilmiş olup bu değişken ruh hallerine alışmanızda fayda vardır. Onunla anlaşabilmek için, onun hoşuna gidecek konular hakkında sohbetler açmalı, birçok konuda onun fikirlerini almalı ki fikre ihtiyacınız dahi yoksa ona danışıyor olmanız onu fazlası ile memnun edecektir ve onun hoşuna gidecek etkinlikler düzenleyip, küçük sürprizlerle onu heyecanlandırmanız gerekmektedir. Bir ikizler burcu erkeğini memnun ettiğiniz sürece, size yıllar boyu muazzam bir hayat yaşatır, sadakati ve aşkı ile de kıskanılacak bir birlikteliğin kapılarını aralar.

İkizler burcu erkeği ile nasıl anlaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git