İkizler Burcu Erkeği İhanet Eder Mi ?

İkizler Burcu Erkeği İhanet Eder Mi ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 318 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ihanet eder mi ? Aslında bu konu çok ince bir konu. Bir insanın ihanet edip etmeyeceği bir çok faktöre bağlı. Bu burçla da çok alakalı mı bu da tartışılabilir bir konu. Çünkü ihanet etmek hoş karşılanabilecek bir durum değil, umarım kimsenin başına gelmez. Temelde baktığımızda ise farklı sebepleri olabilecek bir konu. Mesela bir önceki ilişkisinde aldatılan bir erkek genelde bunun sinirini daha sonra sevgili olacağı kızlardan çıkarmaya çalışır. Ya da ailesinden böyle bir şey gördüyse bunun normal bir şey olduğu düşüncesine de girebilir. Kaldı ki aslında bunların hiçbiri ihanet etmek için bir sebep değil.

Bunların dışında ikizler burcu erkeği ihanet eder mi diye sorarsanız eminim içlerinde edenler de vardır, etmeyenler de. Ben ikizler burcu erkeğiyle senelerdir beraber olmama rağmen böyle bir şeyle karşılaşmadım. Fakat eminim ki çevremde ve dışarıda aldatmış erkekler de vardır. Çünkü bu durum dediğim gibi biraz insanın karakteri ve yaşadıkları ile alakalıdır. Fakat şunu diyebilirim ki ikizler erkeği seçicidir. Kolay kolay bir çok şeyi beğenmezler. Fakat bir kızı sevdikleri zaman da tam severler. Onları değil aldatmayı, onlara bakmaya bile kıyamazlar. Sevdiği insanı koruyan, kollayan , kıymet veren bir burçtur ikizler. Tabi bir ikizler burcu erkeğinin sizi bu kadar sevmesi için öncelikle sizin de onlara değer vermeniz gerekir. Çünkü ikizler erkekleri değer verilmek, ilgi görmek isterler. Eğer onlara istediğini verirseniz sizi aldatmak aklının köşesinden dahi geçmeyecektir. İkizler burcu erkeği kendine her gün yeni bir şeyle gelen, renkli insanları severler. Bundandır ki zaten sizi getirdiğiniz yenilikler ona yetecek, haliyle de gözü dışarı kaymayacaktır. Tabi eminim ki bu dediklerimin dışında kalan ikizler burcu erkekleri de maalesef ki vardır. Burada da sizin kontrolünüz ve tavırlarınız en önemlisi olacaktır.

İkizler burcu erkeği ihanet eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git