İkizler Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?

İkizler Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 272 kez okundu.

İkizler burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? Bir ilişkinin en hoş, en güzel anları belki de o ilk heyecanlardır. İlk flört edişler, bakışlar, gülüşmeler, yüz kızarmaları ilişkiyi en tatlı yapan özellikler. Sevgili olduktan sonra da bir süre oluyor bu heyecanlar. Daha sonrasında bazen kişilerin sıkılıp ayrılmasıyla sonlanıyor. Bazen de daha hoş bir şeye dönüşüyor ve sevgi , saygıyı da yanına alarak bir ömür mutluluğu getiriyor. Bu sebeple de ilk konuşmalar, geceler boyu yazışmalar aslında bir ilişkinin temelini atıyor. Genelde ilişkilerde açılan, ilk sevdiğini söyleyen taraf erkek tarafı oluyor. Tabi aksi de yok değil mi? Elbette var. Mesela kendi ilişkimde ilk söyleyen taraf ben olmuştum. Sonuç ise dokuz senedir devam eden bir ilişki oldu çok şükür. Bu sebeple de bu aldığım en iyi kararlardandı diyebilirim. Fakat dediğim gibi genellikle ilk teklif eden taraf erkek tarafı oluyor.Bu bir nevi çevre dayatması aslında.

İkizler burcu erkeği ise öz güveni oldukça yüksek bir burç. Bu sebeple kendilerini belli etmeleri kolay olarak düşünsek de aslında tam olarak öyle değil. Çünkü öz güveni yüksek olduğu kadar analitik düşünen ve garantici bir burç da. Mesela ikizler erkekleri sizin ondan hoşlandığınızdan emin olmadan muhtemelen size açılmayacaktır. Hatta arkadaşsanız bunu yapma ihtimali iyice düşecektir. Çünkü muhtemelen sevgili olmanıza karşın arkadaşlığınızı kaybetme ihtimalinin riskini almak istemeyeceklerdir. Fakat siz kendinizi biraz belli ettikten sonra durumu kavrarlarsa aslında sizden hoşlandıklarını belli etmeleri pek de zor değil. İkizler erkeği için bu konuda gereken biraz cesaretlendirilmek. Eğer sizde karşınızdaki ikizler burcu erkeğinden hoşlanıyor ve onun size açılmasını bekliyorsanız yapmanız gereken ona biraz ön ayak olmak olabilir. Ondan hoşlandığınızı belli eden ufak bir ışık bile yaksanız o muhtemelen bunun devamını getirecektir.

İkizler burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git