İkizler Burcu Erkeği Hangi Burçtan Kızlarla Anlaşır?

İkizler Burcu Erkeği Hangi Burçtan Kızlarla Anlaşır?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

İkizler burcu erkeği hangi burçtan kızlarla anlaşır ? Baskın olma isteği ve arzusu sebebi ile terazi burcu kadını ile ilişkilerinde uyum vardır. Daha çok yönetilmeyi ve söz dinlemeyi seven terazi burcu kadını için ikizler burcu erkeği bulunmaz hint kumaşıdır. Emir verici tavırları ve kısıtlama adına attığı adımlar terazi burcu kadına sahiplik hissi verir ve mutlu eder. Bu sebepten iki burç arasında ki uyum ilk zamanlar oldukça yüksektir. İkizler burcu erkeğinin bu durum hoşuna gitse de zaman için de karşısında hiç tepki vermeyen ve her sözü onaylayan birinin olması onu rahatsız edecektir. Her ne kadar sözün dinleyen birini arasa da bu kadar tepkisizlik onu rahatsız edecek ve ilişkiden soğumasına neden olacaktır. İlk zamanlar da uyumun yüksek olduğu bu iki burç zaman içinde birbirinden uzaklaşacaktır. İkizler erkekleri genelde balık burçları ile de ilk zamanlarda iyi anlaşabilmektedir. Sakin duruşları ilgisini çekse de balığın sulu göz tavrı bu burcun erkeğini soğutacaktır.

Bu burç erkeğinin en iyi anlaştığı burçlar arasında yengeç burcu yer alır. İlk aşama da ve son aşamada da uyum oldukça yüksektir. Yengeç burcunun net duruşu bunun yanı sıra sakin ve naif tarafları onu oldukça etkileyen tavırlar olmaktadır. İlgi görmekten ve merak edilmekten oldukça hoşlanan ikizler erkeği için yengeç burçları oldukça doğru bir seçimdir. Evine ve yuvasına son derece düşkün olan yengeç burçlarının ilgisi ve merakı adeta büyüleyecektir. Ancak onların sorumsuz tavrı karşısında yengeç kendi kabuğuna çekilerek ilişkiden geriye adım atacaktır. Bu durum karşısında genellikle çekilmeyi tercih eden ikizler erkeği yengeç burcunun cazibesine ve duruşuna dayanamaz ve ilişki için çaba sarf eder.

İkizler burcu erkeği hangi burçtan kızlarla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git