İkizler Burcu Erkeği Güzelliğe Ne Kadar Önem Verir ?

İkizler Burcu Erkeği Güzelliğe Ne Kadar Önem Verir ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

İkizler burcu erkeği güzelliğe ne kadar önem verir? Hayatımızda güzellik önemli bir yer tutar. Aslında birçoğumuzun ilişkisi birini fiziksel olarak beğenmekle de başlıyor olabilir. Hayatımızda her zaman ilk izlenim çok önemlidir. Bir iş görüşmesine bile gittiğinizde sizin ilk olarak ne giydiğinize, konuşmanıza, el hareketlerinize bakarlar. Çünkü bu bizimle ilgili ilk sözleri söyleyen şeylerdir. Bir iş görüşmesinde bile paspal bir giyim bizi rakiplerimizin 1-0 gerisine düşürecektir. İlişkilerimizde de bu böyledir. Birinin bizden hoşlanması için güzellik önemli bir etken olabilir. Ben kendi adıma dış güzelliğe bakmam. Tabi sevgilim olan insanın hoş görünmesini isterim. Yanımda olan, kolumda taşıdığım erkeğin yakışıklı olmasını elbette önemlidir. Fakat bu demek değildir ki ben dış görünüşe bakarım. Düzenli bir ilişkisi olan biri olarak şunu diyebilirim ki ilişkimde benim için önemli olan iki güzellik kalbinin ve zekasının güzelliğidir.

İkizler burcu erkeği de böyledir. Elbette yanındaki sevgilisinin güzel olmasını isterler. Fakat onlar için en önemli unsur kalp ve zekasıdır. Zeki olmayan, nerede ne konuşacağını bilmeyen, kendine güveni olamayan ve ayakları üzerinde duramayan insanlara tahammülü yoktur ikizlerin. Onlar için bunlar çok önemlidir. Onlar için kendi ayakları üzerinde duran, güçlü, ne istediğini bilen kadınlar çok daha ilgi çekicidir. Onlar yanlarında manken gibi bir kız taşımaktansa, hem kendini hem de partnerini tavırlarıyla parlatacak bir kadınla olmayı tercih ederler. Çünkü kendileri de aslında tam olarak çözemedikleri ve hakimiyet kuramadıkları kadınlarla olmaya bayılırlar. Onlar için bir kadının her şeyiyle kendini onlara kaptırmaları olmaması gereken bir durumdur. Cümlelerimi toparlamam gerekirse genel olarak ikizler burcu erkeği bir kadını kalbi ve zekasıyla seven bir burçtur. Onunla olmak için çok güzel olmanıza gerek yok. Fakat bilgili ve güçlü bir kadınsanız onları kendinize deliler gibi aşık edebilirsiniz.

İkizler burcu erkeği güzelliğe ne kadar önem verir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git