İkizler Burcu Erkeği Geri Döner Mi?

İkizler Burcu Erkeği Geri Döner Mi?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 239 kez okundu.

İkizler burcu erkeği geri döner mi ? Bu burç erkekleri geri dönüp dönmeyeceği asla belli olmaz. Kıpır kıpır, neşeli, esprili, bilgili ve çok sevilen kişilerdir. Ama bir anları bir anlarını tutmaz. Onları bir an mutlu görüyorsanız sonra mutsuz görebilirsiniz. Pek tutarlı insan değillerdir. Bu yüzden sizden gitmelerinin sebebi çok önemli.

Eğer gitmelerinin sebebi kıskançlık ya da arkadaş çevresine çok yüklenmeniz ise asla geri gelmezler. Çünkü ikizler burcu erkeği dost canlısı ve sıcakkanlıdırlar. Çevresinde kadın erkek fark etmeksizin herkesle dost olmaya çalışırlar. Bu yüzden arkadaş çevreleri ve ilişkileri çok geniştir. Çünkü kendileri sevilen, neşeli, esprili ve zeki kişilerdir. Onlar için sevilmek, saygı duyulmak ve bir şeyler üretip paylaşmak çok önemlidir. Eğer ikizler burcu erkeğini kısıtlarsanız ya da zorlarsanız sizden çabuk sıkılıp soğurlar. Bu da geri dönüşü olmayan yola girmelerine neden olur ve sizi hayatınızdan çıkarırlar.

Eğer gitmelerinin sebebi kariyer ya da aile ise ona biraz zaman vermelisiniz. Biraz düşünmeleri lazım. İkizler erkeği ailesine önem verir. Orta yolu bulmaları için hem ailesiyle konuşması gerek hem de bu durumun sonuçlarını düşünü tartması gerekmektedir. Eğer gerçekten ona bir şeyler katıp onun ruhuna dokunabiliyorsanız size geri dönmek için tüm yolları deneyecektir.

Kariyerleri onlar için önemlidir ama bu kariyerin sonucunun nereye gideceği ya da onu ne zamana kadar tatmin edeceğini düşünmesi gerekir. Çünkü ikizler erkekleri için insan ilişkileri daha önemlidir. Aile, dostluk, aşk, iş… Kendilerince bir sıralama yapabilir ve karar verebilirse her şey çözülecektir fakat biraz kararsız ve tutarsız olduklarını göz önüne alırsak bu biraz zaman alacaktır. Bu sürede sizin ne kadar sabırlı olduğunuz ya da onlar için neler yaptığınız onlar için karar verirken çok önemli bir etkendir. Kararını ve bu karar süresini fazlasıyla etkileyecektir.

İkizler burcu erkeği geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git