İkizler Burcu Erkeği Evliyken Başka Kadınlara İlgi Duyar Mı ?

İkizler Burcu Erkeği Evliyken Başka Kadınlara İlgi Duyar Mı ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 332 kez okundu.

İkizler burcu erkeği evliyken başka kadınlara ilgi duyar mı ? Erkekler ya da kadınlar neden evliyken karşı cinse ilgi duyar? Yanlarında olan kişi yetmez mi? Bir ömür tutulmak için verilen evlilik sözü, eşine yalan söyleme gibi bir ahlakı içeriyor mu? Ya da deliler gibi aşık olup evlendiğimiz insan nasıl değişti? Aslında bu sorular aldatan kişiye gidip bizzat sorulması gereken sorular. Çünkü özellikle evliliklerde çıkılan bir yol var demektir. Aşk bitebilir bunu anlarım, belki anlaşmazlıklar vardır bunu da anlarım, hatta ortada sırf çocuklar var diye bitirilemeyen mutsuz evlilikleri de anlarım. Belki bu dediklerim ters gelebilir ama ben başkasını seviyorum diye gelip size söylemesini bile anlarım. Kaldı ki bence bu da bir aldatmadır. Fakat aldatmayı anlayamıyorum. Çünkü bu benim bütün ahlak kurallarıma ters gelen bir durum.

İkizler burcu erkeği ile ilgili söyleyebileceğim ise biraz daha karışık. İkizler erkekleri maalesef bu potansiyeli taşıyan erkekler. Fakat bu potansiyelin diğer erkeklerden farkı var olduğunu sanmıyorum. İkizler burcu ilgi çekmeyi seven bir burçtur. Haliyle de siz ona gereken ilgiyi , sevgiyi göstermezseniz gözünün dışarı kayma olasılığı maalesef ki var. Fakat ikizler erkeği sizi gerçekten seviyorsa, siz de onu seviyorsanız içiniz rahat olabilir. Çünkü sevdiği insanları asla aldatmama gibi bir bağlılıkları da var. Özellikle gereken ilgiyi gördüklerinde sizden ayrılma gibi bir düşünceleri dahi olmayacaktır.

Gerçi şu da bir gerçek ki bazı şeyler ailenin yetiştirmesiyle alakalı olabiliyor. Mesele annesinin babasından şiddet gördüğünü gören bir erkek için dayak normal bir şey olabiliyor. Fakat aldatmanın ne kadar kötü bir şey olduğunu bilerek yetişen bir erkek eşine, çocuğuna oldukça sadık olabiliyor. Çocuk yetiştirmek bu konuda çok önemli oluyor. Çocuklarımıza erkek olmayı öğretmek yerine işte bunun için adam olmayı öğretmemiz gerekiyor. Çünkü ilerde dürüst, güvenilir, insanların aklında soru işaretleri bırakmayan bir nesil yetiştirmemiz gerekiyor.

İkizler burcu erkeği evliyken başka kadınlara ilgi duyar mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git