İkizler Burcu Erkeği Evlilik Hayatı

İkizler Burcu Erkeği Evlilik Hayatı
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 382 kez okundu.

İkizler burcu erkeği evlilik hayatı nasıldır ? Bu burç erkeği oldukça kararsızdır. Seçim yaparken de oldukça zorlanırlar. Evlenme kararını verirken ilk önce mantığı ile hareket eder. Onlar için duygusallık daha sonra ki aşamada. Böyle karar vermelerindeki neden ise üzülmekten korkmaları olmuştur. Evlilik öncesi belirli bir süre beraber kalmanızda yarar vardır. Çünkü çok zor adapte olurlar. Alıştıkları zaman ise çok iyi bir eş olma potansiyelleri yüksektir. Eğer evlilik kararı almış ise harika bir evliliğe hazır olun. İkizler erkeği çift karakterleri ile ün kazanmıştır diyebiliriz. Bir günü diğer gününe uymaz. Bence bu durum monotonlaşan evliliklerde çok iyi işe yarar. Bir bakmışsınız olgun, düşünmeden hareket etmeyen biri, birde bakmışsınız ki çocuk ruhlu, hiçbir şeyi önemsemeyen sadece anı yaşamak isteyen biri olurlar. Böyle bir evlilik bir bakıma zor olabilir ama bir bakıma da eğlenceli bir hal alabilir. Düşünsenize yarın nasıl sürprizlerle karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. Krizleri fırsata çevirmeyi bilmelisiniz. Eğer eşinizin bazı zor huyları var ise bunları kolaylaştırmak sizin elinizde.

İkizler erkekleri evde sürekli zaman geçirmeyi sevmezler. Bu durum onlar için çok sıkıcıdır. Eşi ile birlikte dışarıda bir şeyler yapmaktan büyük zevk alırlar. Eşleri ile bin bir türlü çılgınlıklar yapmaktan hoşlanır. İkizler burcu erkeği eşine romantik sürprizler yapmaktan da hoşlanır. Evlilik kararı almış bir ikizler erkeğinin eşini mutlu etmeme gibi bir olasılığı yoktur. Onlardan faturaları tam zamanında ödemesi kesinlikle beklemeyin. Büyük olasılıkla ya unuturlar ya da başka zamana ertelerler. Espri anlayışı çok güzeldir. Sizi her gün her dakika güldürebilir. Hem de sizi sıkmadan bunu başarabilirler. Çocukları çok severler. Onlarla iyi anlaşır. İyi bir baba adayıdır diyebiliriz. Evliliğinde kuralları hiç sevmez. Tabi ki evlilikte uyulması gereken kuralları bilir. Ama onun dışında ki çoğu kuralları sevmez. Eğer eşi bu tür kurallar koymak isterse,  ikizler burcu erkeğinin davranışlarında birtakım olumsuz gelişmelerle karşılaşabilir.

İkizler burcu erkeği evlilik hayatı nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git