İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

İkizler Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 497 kez okundu.

İkizler burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir ? Merhabalar hanımlar. Bu yazımızda sizlerle ikizler erkeği burcunun en dikkat çeken ve bilinmeyen özelliklerini paylaşacağız ve aynı zamanda ikizler burcu erkeği evliliğe ikna etmek için en etkili ve doğru yöntemleri paylaşacağız. Onun en çok dikkat çeken yönü fiziksel görünümüdür. Dudakları kalın ve elmacık kemikleri çıkıktır bu yönüyle çok dikkat çekmek ile beraber göze hitap eden bir fiziksel yapıya sahiptirler. Onun çok karmaşık bir dünyası vardır ve çift kişiliğe sahiptir. Bir gün sevdiği bir şeyi ikinci bir gün hiç sevmeyebilir. Bu yüzden onu çözmek ve iyi geçinmek için zaman verin ve sabırlı olur. Evliliğe ikna edebilmek için yapmanız gereken ilk şey kendiniz olun. Tamamen doğal olan yapınızla hareket edin ve onunla iletişim kurmanın yollarını bulun. Kendinizi ona sevdirin ve zamanla bu sevgiyi kuvvetlendirin bu şekilde evlilik için sabırsızlanacak ve kendisi sizden bunu isteyecektir.

İkizler burcu erkeğini evliliğe ikna etmek istiyorsanız onu sık sık şaşırtın ve kendinize bağlamanın yollarını arayın. Mesela durduk yere onu alın ve sevebileceği bir yere götürün veya beklemediği bir anda ona sürpriz yapıp ziyaret edin. Bir ilişkide olmazsa olmazlardan bir tanesi cinsel arzulardır. Seksi olun ve ona karşı çekici görünmeye özen gösterin. Sizi arzulamasını sağlayın fakat yelkenleri hemen suya indirmeyin. 1 adım ileri 2 adım geri gidin böylece evlilik için arzu duyacak ve kendinizi ona çektiğiniz takdirde sizinle evlenmeye hemen ikna olacaktır. İkizler erkekleri güçlü ve ayaklarının üstüne duran kadınlara ilgi duyarlar bu yüzden güçlü olun ve ilgisini çekin. İkizler burcu erkeğinin çok karmaşık bir dünyası vardır bundan dolayı özellikle evlilikte aceleci davranmayın ve mümkün olduğu kadar sabırlı olun. Onun yanında olduğunuzu hissettirin ve her anınızı güzel geçirin bu durumda evlilik onun için kaçınılmaz hale gelecektir. Aşk dolu yaşam dileklerimle…

İkizler burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git