İkizler Burcu Erkeği Eşine Sadık Mı ?

İkizler Burcu Erkeği Eşine Sadık Mı ?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

İkizler burcu erkeği eşine sadık mı ? Aslında bu konu uzun uzun masaya yatırılması gereken bir konu. Bahsetmeye kalksak ciltler tutabilecek kadar uzun, bir o kadar da karışık bir konu. Çünkü eşine sadık olmanın burcu, kadını, erkeği ya da yaşı maalesef yok. Tabi ki hepimiz sadık bir eş dileriz. Fakat hepimiz o kadar sadık mıyız bunu da düşünmek gerek. İlişkiler iki kişi arasındaki aşktan doğan ve sevgi ve sadakat ile perçinlenen, ömrü uzayan bir kurum. İlişkilerin uzun sürmesi için karşımızdakine sadık olmak en önemli maddelerden. Karşındakine değer vermek, onu önemsemek bir ilişkiyi götüren en önemli sebepler. Bundandır ki eski ilişkiler genelde uzun sürer. Çünkü karşındakine saygı ve sevgi vardır, değer verilir.

İkizler burcu erkeğine gelince evet ikizler erkekleri biraz zıpır diye tarif edebileceğimiz erkekler. Çünkü ikizler erkeği hayatlarında renkli olmayı seven, ilgi görmekten hoşlanan bir burç erkeğidir. Haliyle de çevrelerinde biraz renkli, güzel bir kadın gördüklerinde dikkatlerini çekebilir. Fakat şöyle de bir gerçek var ki her burçta olduğu gibi bu burçta da oldukça sadık erkekler görmek mümkün. Gözü sevdiği insandan başkasını görmeyen, hayatını ailesine, eşine ve çocuklarına adayan, çok iyi bir eş, çok güzel bir baba olan o kadar çok ikizler burcu erkeği var ki. Ne mutlu onlara, iyi ki var onlar. Belki de bu biraz eşlerden de kaynaklanan bir durum olabilir. Elbette aklı dışarda olan biri içeri almak, düzenli bir ilişki kurmak zaten imkansıza yakındır. Fakat erkeklere biraz ilgi ve sevgi gösterdiğinde, onların kendilerini iyi hissetmelerini sağladığında aslında tüm ilgisini kendi üzerinize çekebilmeniz de mümkün gibi duruyor. Ne dersiniz denemeye değmez mi?

İkizler burcu erkeği eşine sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git