İkizler Burcu Erkeği Eşinden Ne İster ?

İkizler Burcu Erkeği Eşinden Ne İster ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

İkizler burcu erkeği eşinden ne ister ? Bu yazımızda evlilik beklentilerinden ve eşinden neleri beklediğini anlatacağız. Ciddi bir ilişkiniz var. Yolun sonunda evlilik görünüyor ya da yeni evlisiniz. Partneriniz olan ikizler burcu erkeğinden beklentilerini merak ediyorsunuz. Bunu en iyi siz tahmin edebilirsiniz. Eşinizin neleri sevdiğini neleri sevmediğini biliyorsunuz. Sizden en önemli beklentisi istemediği şeyleri yapmamanızdır. Bu altın kural diyebiliriz. Bu konuda çok hassastırlar. İkinci bir nokta ise her zaman sizin dürüst olmanızı ister. Bu herkesin olmazsa olmaz beklentisidir ama sizden bunun için daha duyarlı olmanızı ister. Evlisiniz artık ikiniz için özgür bir dünya var. Bunu sonuna kadar yaşayın. Daha doğrusu yaşatın. Hafta sonu evde tıkılıp kalmayın.

Doğa yürüyüşleri, kamplar ve deniz kenarında yürüyüşler ile hayatınıza renkli dokunuşlar yapın. Yaz olması şart değil kış mevsiminde bile yapın böyle kaçamakları. Kısacası dört mevsim hayatı deli dolu yaşayın. Yenilikler sunun eşinize. Monoton bir hayat yaşatmayın. İkizler erkekleri bunu o kesinlikle istemez. Onun demesi de pek heyecan katmaz. Siz gösterin bu istekleri ona. Tabi bu burç evini de sever. Bazen kalabalık ortamlarda bulunmak istemezler. Sakin bir yer arar ki bu da onun için evdir. Böyle zamanda sessiz olmasınız. Sessizliği de paylaşılmasını ister. Yani onun her anını paylaşmanızı ister. İkizler burcu erkeği destek bekler sizden belki bunu direk söyleyemez ama sizin anlamanızı ister. Bunu fark edersiniz zaten. Eşinizin ruh halinin bir anda değişebileceğini biliyorsunuz. Maalesef ikizler erkeği karmaşık ruh halinde olabiliyor. Bazen mutlu bazen de hüzünlü olabilir. Siz dengeyi bir şekilde elinizde tutun. Yani onu duygusal açıdan kontrol altına alın. Bu sadece duygusal anlamda olmalı. Zaten evlenerek size kalbini vermiş oluyor bu burcun erkeği. Duygusal anlamda size bağımlıdır ama gelelim mantık konusunda akıl vermeyin. Onun doğrularını zaten değiştiremezsiniz. Bu bahsedilenler sadece bazı dikkat edilmesi gereken noktalar. Her şey sizin elinizde bunu unutmayın.

İkizler burcu erkeği eşinden ne ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git