İkizler Burcu Erkeği En İyi ve En Kötü Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği En İyi ve En Kötü Özellikleri
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

İkizler burcu erkeği en iyi ve en kötü özellikleri nelerdir ? Bu burç erkeği, adından da anlaşılabileceği üzere çift karakterli yapıya sahiptir. İlk karakteri meraklı, zeki, her şeyle yakından ilgili, etkin konuşma yapısına sahip, içi içine sığmayan yapıdadır. Her ne kadar çok net gibi görünse de bir sonraki gün fikirleri değişiklik gösterebilir. İkinci karakteri ise içine kapanık, duygusal, umursamaz, düşüncesiz, kafasına estiği gibi hareket eden, kimseyi takmayan ve kırıcı yapıdadır. Her iki karakterde de ortak görülen özelliği ise özgürlüğüne düşkün, hareketli yapıda olmasıdır. Kibar ve etkili konuşma yönü ile akıllı olma özelliği birleşince ortaya pratik çözümler sunan ikizler erkeği çıkar. Kolay sıkılan ve bunalan yapıda olması ise fikirlerinin sürekli değişmesini tetikler.

Değişken ve çocuksu yapıya sahip olan ikizler erkeği sürekli ilgi ve merak görmek ister, ilgi gördüklerinde ise son derece keyifli olurlar. İkizler burcu erkeği kimsenin engel olmasına izin vermeden kafasına estiğini yapan özelliktedir. Çift karakterli olması ise her insana uyum göstermesini sağlar. Diyalog kurmada becerikli olan ikizler erkeği konuşmaları ile karşısındakini kolayca etkileyebilir ve onları ikna edebilir. Üretken yapıları ile özellikle iş konusunda üretken ve başarılı olan ikizler erkekleri, maddi konuda ise kimi zaman cömert kimi zaman cimri yönüyle tutarsızdır. Kafalarının karışık, fikirlerinin sürekli değişken olması da aklında pek çok konunun aynı anda geçmesinden kaynaklanır. Sürekli değişken yapıda olmaları karşısındakine güven vermez. Kısıtlanmaktan ve sorumluluk almaktan hoşlanmayan ikizler erkeği, kısa süreli kararlar almaya daha yatkındır.

Sosyal yönü fazla geliştiği için çok sayıda dostu olan ikizler erkeği, arkadaşlıklara da önem verir. Hoş sohbeti ve esprileri ile daima toplantıların aranan kişisi olur. İkizler erkeğinin özellikle genç olanları evde vakit geçirmekten hoşlanmadığı için ev hayatına düşkünlükten söz edilemez. Ancak yaş ilerledikçe bu durum tersine dönmeye başlar.

İkizler burcu erkeği iyi özellikleri: çok yönlülük, değişime ayak uydurma, konuşkan, uyumlu, yüksek enerjili, arkadaş canlısı, mantıklı, bağımsız olması

İkizler burcu erkeği kötü özellikleri: sorumsuz, kararsız, aşırı meraklı, çabuk sinirlenme, şımarıklık.

İkizler burcu erkeği en iyi ve en kötü özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git