İkizler Burcu Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır ?

İkizler Burcu Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır ?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 393 kez okundu.

İkizler burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır ? Burçlar içerisinde dost canlısı olarak bilinen ikizler burcu, pek çok sayıda dost edindiği için geniş bir çevreye de sahiptir. Kendini iyi ifade edebilme kabiliyeti bulunan ikizler burcu erkeği, bu yönüyle insanlarla iyi diyaloglar kurarak sosyal hayatını canlı tutar.

İkizler erkeği, iyi iletişim özelliği ile kadınları kendine cezbedecektir. Tıpkı kendisi gibi hava grubundan olan terazi ve kova burcu bayanları ile ikizler erkeğinin ilişkileri her daim uyumlu olacaktır. Hayata bakış açısı, düşünceleri, zevkleri ve karakteri benzer olan terazi ve kova, ikizler erkeğinin en iyi anlaşabildiği burçlardır. Ayrıca ikizler erkekleri yeniliği sever, bu yapısı ile de yay burcu bayanları ile iyi ilişkiler kurabilir. Değişimden hoşlandıkları için ikizler ve yay arasındaki ilişki sürekli kendini yenileyebilecektir.

Özgürlüğüne düşkün ve bazı zamanlar bağımsız takılmak isteyen ikizler erkeğine, aslan burcu kadını ters düşer. Çünkü aslan kadını otoriter ve katı yapısı ile baskı kurmak ister, bu da ikizler erkeğinin işine gelmez. Bu iki burç arasındaki zıtlık sorunlara sebep olur. Her ne kadar özgürlüğü sevseler de ikizler erkeği her zaman ilgi görmek ve merak edilmek ister. Bu yönüyle kendisi gibi detaycı olan başak kadını ile de anlaşması zordur. İkizler erkeğinin kolay kolay anlaşamadığı burçlar aslan ve başaktır.

İkizler burcu erkeğini en iyi anlayabilen burçlar terazi ve kovadır. Kendini rahat ifade edebilme özelliğine sahip hava grubu burçları, kendilerine has tarzları ile kısıtlanmak istemez. İkizler burcu erkeği kendini kısıtlamayan, kendine anlayış, ilgi gösteren terazi ve kova burcu ile mükemmel uyum içerisinde olacaktır. Eğer ikizler erkeği uzun ilişki ve evlilik isterse tıpkı kendisi gibi aynı mantık ve bakış açısına sahip terazi ve kova burcunu tercih etmelidir. Her iki tarafın benzer yapıda olması ilişkilerinin sağlam ve uzun olmasını kolaylaştıracaktır.

İkizler burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git