İkizler Burcu Erkeği En Çok Neye Sinirlenir?

İkizler Burcu Erkeği En Çok Neye Sinirlenir?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 493 kez okundu.

İkizler burcu erkeği en çok neye sinirlenir ? Genel olarak insanların sinirlendiği bazı kavramlar vardır. Hatta günümüz Dünya’sında insanlar işten, aşktan, okuldan öyle yorulmuşlardır ki en ufak bir kıvılcım bile bazen bir kavgaya, adam vurmaya kadar uzanabiliyor. Haberlere bakınca insanın çekip bir köye yerleşesi geliyor. Bazen ofiste patronumuza kızabiliyor, bazen hocamızdan azar işitebiliyor ya da beğendiği çantayı almadığınız için kız arkadaşınızla saatlerce kavga edebiliyorsunuz. Onun için bazen gerçekten öfkemiz kontrolümüzün dışına çıkabiliyor. Hatta bazen iş yerinizde patronunuza kızıp, sevgilinize bağırabiliyorsunuz. Bu sebeple aslında hepimizin kontrolü biraz elde tutmaya çalışması gerekiyor.

İkizler burcu erkeği  ise genel olarak oldukça komik, eğlenceli, şeker insanlara sahiptir. İkizler erkekleri arkadaşlarına ve sevgililerine karşı oldukça cömerttirler. Sizinle yer, içer, gezer ve bunların hepsini kendileri ödeyebilirler. Fakat tersi pis diye tabir edebileceğimiz bir tarzı ve tavrı vardır. İkizler erkeği kızınca o komik, neşeli halleri gider, yerlerine bir canavar gelir. Sinirlenince karşısındaki asla önemsemeyen, o sinirle ağzına geleni sayan ve daha sonra buna pişman olan bir burçtur.

En çok sinirlendikleri şey de ciddiye alınmamaları denilebilir. İlgiyi sevdikkeri için siz onları dinlemediğiniz zaman çılgına dönecekler, size küseceklerdir. Bir diğer sebep ise hani yukarıda dediğim yemeyi, içmeyi sever cümlesi var ya o işte. Sizinle çok güzel gezer, tozar. Cebinde akrep olmayan bir burçtur. Fakat siz bunu kullanmaya başlarsanız ve o bunu anlarsa işte o zaman yandınız. Mesela normal iki erkek arkadaş olarak düşünelim. Siz de araba yok ve ikizler burcu arkadaşınızda var. İnanın her akşam gezmeye çağırın her akşam gelecektir. Bir derdiniz varsa yardım da edecektir. Fakat sizin onu sadece arabası için çağırdığınızı hissederse bırakın bir daha yardım etmeyi, sizinle arkadaşlığını bile kesecektir. Bundandır ki arkadaşınızla beraberken onu kullanıyormuş izlenimi vermemeye oldukça özen gösterin. Mesela bir kere de sinema biletini siz alın. Bir yemeği de siz ödeyin ya da Alman usulü yapın.

İkizler burcu erkeği en çok neye sinirlenir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git