İkizler Burcu Erkeği En Çok Neye Önem Verir?

İkizler Burcu Erkeği En Çok Neye Önem Verir?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 302 kez okundu.

İkizler burcu erkeği en çok neye önem verir ? Bu yazımızda bazı noktalara değineceğiz. Partneriniz ikizler burcu erkeği. Öncelikle onu ne kadar tanıyorsunuz? Bu soruyu kendinize sorarak cevabını değerlendirin. İkizler burcu erkeği zıtlıkları barındırır. Bu soruyu bu yüzden sizlere sordum. Onu tanımanızı ister. Bazen kendisi bile benliğini yitirebilir. Bu durumda en çok size ihtiyaç duyar. Sizde bu konuda onu hüsrana uğratmayın. Bu birçok şeyi bitirebilir. Güvenini yitirebilir size karşı ve en önemlisi size olan gelecekle ilgili olan planlarını bitirebilir. Size düşen ilk önemli nokta onu tanıdığın. Zıtlık burcu diyoruz aslında tam anlamıyla kaos burcu. Çözemediğiniz durumlarda olabilir ama onu en iyi tanıyan en çok vakit geçiren sizsiniz. Yani yeri geldiğinde hislerinize kulak verin. Bu sizi doğru yola iletecektir. Hisler yanılmaz. İkizler erkekleri sizin ona inanmanızı ister. Bu her konu için geçerli. Sizi her daim yanında görmek ister.

İkizler burcu erkeğine dürüst olun. Yalan zaten er ya ada geç ortaya çıkar ama söz konusu sizin yalan söylemeniz. Bu en indirgeyici darbe olur ilişkiniz için. Sevginizi belli edin. Gerek baş başa olduğunuzda gerekse her yerde. Küçük bir çocuğun yanında bile ona olan sevginizi itiraf edin. Bunu her zaman sizden duymaya ihtiyacı var. Siz onun için hayatının merkezinde yer alan varlıksınız. Varlığınızı hissettirmek onu mutlu edecektir.

Diğer önemli bir husus ise monoton bir ilişki. Hayatın monotonluğu bir yere kadar çekilir ama ilişkide ikizler erkeği için çekilemeyecek bir durumdur. Ondan beklemeyin yeni bir fikri siz bulun. Bu onu daha çok memnun edecektir. İlginizi görmek ve birlikte vakit geçirme düşüncesi bu onun için paha biçilemez bir duygu yoğunluğuna sebep olacaktır. Bunları yapmanız birlikte yol aldığınız yolu daha uzun ve sağlam olmasını sağlayacaktır.

İkizler burcu erkeği en çok neye önem verir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git