İkizler Burcu Erkeği En Çok Neye Dikkat Eder?

İkizler Burcu Erkeği En Çok Neye Dikkat Eder?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

İkizler burcu erkeği en çok neye dikkat eder ? Sevgiliniz ikizler burcu mu? Biraz işiniz zor gibi bayanlar 🙂 Neden mi? İkizler burcu erkeği çift kişiliğe sahiptir. Çok mantıklı düşünürler ve bir olay karşısındaki kişiden de aynı olgunluğu ve mantıklı düşünmesini ister. Zeki ve yerinde duramayan hareketleri ile ilgiyi üzerine çeker. Her konuda mutlaka bir bilgisi vardır ve bunu önce belli etmez konuşmaya başladıkça ağızları açıkta bırakır. Etkileyici ve sürükleyici konuşma havaları vardır. Diğer taraftan ikizler erkeği içine kapanık bir yapısı vardır.  Sorunlarını kendi içinde çözmeye çalışan, sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyen ve çok duygusal bir yapısı vardır. Çok sinirli olduğunda ağzından ne çıkmış kırmış mı o an umurunda olmaz ama daha sonra bundan da pişman olur.

İkizler burcu erkeğinin karmaşık bir dünyası vardır. Aynı yerde durmayı sevmez hareketli olmayı ve farklı olmayı sever. Şu an ben ne yapacağım ‘diye şaşkınlığınızı görür gibiyim. Biraz zor olacak ama size kalbi düştüğünde sizin için yapamayacağı yoktur bu yüzden biraz sabırlı olmanız gerekiyor onu gerçekten istiyorsanız. Değişken bir yapısı olduğu için onu anlamak zordur çocuksu hali vardır temiz bakarlar ve sürekli bir ilgi beklerler. İlgiyi üzerinden eksik etmeyeceksiniz 🙂 Sürekli düşünceleri değişir sıkılgan bir yapıları olduğu için bazen anlam veremeyebilirsiniz davranışlarına çünkü bazen ikizler erkeği de kendini anlamaz. Bir saat önce verdiği karardan eminken bir saat sonra o fikrinden pişmanlık da duyabilir. İkizler erkekleri üretken ve farklılığını ortaya çıkarmaya bayılır hayatında ki kişiden de onu desteklemesini ister.  Sadakat ve güven onlar için olmazsa olmazlardandır. Aldıkları kararlar uzun süreli gibi görünse de yakın zamanın mutlaka değerlenmesini yapar bu gerek iş hayatı gerekse özel hayat için geçerlidir. Özgürlüklerine düşkündür ama severse tüm özgürlüğü siz olursunuz 😉

İkizler burcu erkeği en çok neye dikkat eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git