İkizler Burcu Erkeği En Çok Hangi Burçla Anlaşır?

İkizler Burcu Erkeği En Çok Hangi Burçla Anlaşır?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 278 kez okundu.

İkizler burcu erkeği en çok hangi burçla anlaşır ? Bu burç erkeklerinin en büyük özellikleri kendilerini çok iyi ifade edebilmeleridir. Arkadaş çevreleri çok geniştir. Aynı oranda dosta sahiptirler ve kendileri de çok iyi bir dosttur. Anlaşabildiği kişiler, kendi yapısına yakın, sosyal yönleri kuvvetli burçlardır. Bu özelliklerinden anlaşılacağı gibi ikizler erkekleri kendileri gibi hava grubundan olan burçlarla gayet uyumludurlar. Kova ve terazi burçları idealleridir. Hayat tarzlarının, kişiliklerinin ve karakter yapılarının en uyumlu olduğu burçlardır terazi ve kova burçları. Çünkü onlarda ikizler burcu gibi hava grubundandır. Terazi ve kova burçları ile ilgi odakları, arzuları ve heyecanları çoğu konuda ortaktır. Bir diğer burçta yay burcudur.

Değişim odaklı olması, sıradan hayatı sevmemesi, buna kıyas yay burcunun da kendini devamlı yenilemeye açık yapıya sahip olup, neşeli tavırları bu iki burcun gayet uyumlu olup birbirlerini tamamlayabilmeleri, birbirlerini mıknatıs gibi çekmelerini, ideal bir birliktelik yaşamalarını sağlar. İkizler burcu erkeği ilgiye asla doymaz, etrafındaki kişilerin odak noktası olup her daim merak edilmeyi ister. Bu beklentilerini karşılık vermekte zorlanacak olan başak ve tamamen iplerin elinde olmasını seven Aslan burçları ile aralarında çok büyük çatışmalar çıkabilir. Ancak bir terazi, bir kova ya da bir yay burcu ile birlikteliklerinde huzuru bulurlar. Gayet mutlu ve güzel bir birliktelik yaşamaları mümkündür. Bunun sebebi, her iki tarafında hava grubu burcundan olmasıdır. Şunu unutmayın; kendilerine özgü bir üslupları vardır. İkizler erkeği girdiği ortamlarda ilgi odağıdır. Gayet keskin zekası, hazır cevaplılığı ve ilginç fikirleri, her konuda bilgili olmaları, değişime açık kişilikte olmaları, aynı zamanda bir o kadar da özgürlüklerine düşkünlükleri unutulmamalı ve bu tarzlarının yadırganması ya da kısıtlanmaya çalışılması sizden anında uzaklaşmasına sebep olacaktır.

Aslan burcu erkeği en çok hangi burçla anlaşır? Lider ruhlu yapısı, sadakati ve dostlarına, ailesine verdiği önemle ön plana çıkar. İlişkilerine oldukça önem verdikleri için gerek aşk hayatı gerekse arkadaşları oldukça kıymetlidir. Aslan burcu erkeği bir kadını ya tam sever ve sahiplenir ya da hiçbir şekilde hayatına sokmak istemez. Onun içindir ki hem aşk hayatında hem de dostları ile bağında hangi burçtan olduklarının oldukça önemi büyüktür. Aslan burcu erkeğinin en çok anlaşabildiği burçlardan biri yay burcu kadınıdır. Öyle ki birbirine benzeyen yönleri ile aslan erkeği yay burcu bir kadın ile ilişki yaşadığında bu ilişki uzun soluklu, sorunsuz ve güzel olacaktır. İlişkilerinde istikrara oldukça önem veren aslan burcu erkeği için yay burcu kadını tam da aranılan kan olabileceği gibi mutlu bir ilişki için de yerinde bir tercih olacaktır.

Uzun soluklu olması beklenen bu ilişki her iki taraf için de heyecan verici ve güzel zamanlara gebe olabilecektir. Aslan burcu erkeğinin en çok anlaşabildiği bir diğer burç ise ikizler burcu kadınıdır. İkizler burcu kadını ile ilişkiye başlayan aslan burcu erkeği bu ilişkiyi dolu dolu yaşayabilecek ve sadelikten uzak macera dolu, farklı bir deneyime sahip olacaktır. Bunun içindir ki heyecan ve macera arayan aslan erkekleri en iyi partner olacak burç ikizler kadınıdır.

En iyi anlaştığı bir diğer burç ise koç burcu kadınıdır. Bu burç insanı ile aslan erkeği ruhsal uyumdan ziyade fiziksel uyumu yakalayacak ve ilişkinin en çok da fiziksel boyutunda tatmin olabilecektir. Sorumluluk sahibi, kolay elde edilemeyen ve umursamazca davranmayan kadınlardan hoşlandığının bilinmesi de onun en çok hangi burç ile anlaşabileceği sonucuna ulaşmak için yeterli olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git