İkizler Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu ?

İkizler Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 541 kez okundu.

İkizler burcu erkeği çabuk unutur mu ? Bunca ideal burç varken ikizler erkeğine mi denk geldiniz? Ve ayrıldıktan sonra unutamayan tarafsınız, onun unutup unutmadığını merak mı ediyorsunuz? Ne günah işlediğinizi de ben merak ediyorum o halde.

İkizler burcu erkeğinin unutma süresi yaşadıklarıyla doğru orantılıdır. Ona çok fazla güzel anılar yaşattı iseniz şayet, unutması kolay olmayacaktır. Çok değişken olan bu burç kendisinden de emin olamaz. Yani fikirleri çok değişkendir. Ayrılığın ilk zamanları büyük bir rahatlama ve mutluluk yaşayabilir. Kamburlarını üzerinden attığını sanabilirler başta. Fakat zaman geçtikçe bu mutluluk yerini hüzne bırakabilir. Zamanla “oh be ” söylemlerinin yerini ” keşke ” söylemleri alabilir. Veya bu durum tam tersi de olabilir. Başta üzülüp unutamaz sonraları ise bu ayrılığın onlara iyi geldiğini düşünebilir.

Neşeli ve çabuk kaynaşan ikizler erkekleri çabuk başlayan ilişkilerini bir çırpıda bitirebilir. Ne olduğunu anlayamazsınız çünkü ışık hızıyla gelişebilir her şey. Doğal olarak bu durumda hemen unutabileceklerini söylememe gerek yok. İkizler erkeği aktiftir. Hareketli yaşamaktan çok hoşlanır. İlişki zamanlarında bu yaşamları çok engellenmişse eğer ilişki bittiğinde hemen o günlerine döneceklerdir. Bu ayrılık onlara çok iyi gelecektir. O günlerine dönmesiyle birlikte her şeyi unutmuş demektir.

İkizler burcu erkeği yeni insanlar tanımayı çok severler. Bu nedenle ilişki bittikten sonra sizin için risk demektir. Tanıdığı insanlar sizi hemen unutturabilir. Tabi tersi de olabilir. Dediğim gibi bu özellikleri sizin için risk.Bu saydıklarımın çoğu çabuk unutur demekti. Fakat başta da belirttiğim gibi yaşadıklarınız boş değilse, beraber uzun bir zaman geçirmişseniz, birlikte gerçekten eğlenmeyi başarabildiyseniz , bir çok konuda birbirinizi tamamladıysanız ve özellikle de seyahati seven bu burçla değişik yerler gezip gördüyseniz onun için de sizin için de çabuk unutması söz konusu değildir. Geri döner mi orası tartışılır tabi ama saydıklarım doğrultusunda çabuk unutamaz diyebilirim.

İkizler burcu erkeği çabuk unutur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git