İkizler Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Geri Döner Mi ?

İkizler Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Geri Döner Mi ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.017 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ayrılık sonrası geri döner mi ? Bu burç erkeği diğer burçlara nazaran biraz daha inat bir burçtur. Dış görünüş olarak ve tavır olarak inat bir görüntü çizmese de, içten içe bitmeyen bir inadı vardır. Bu durumdan kimi zaman kendi de rahatsız olsa da engel olamaz. Bu sebepten ikizler erkeği ayrılık sonrası genel olarak geri dönmez. Ancak eğer ki bir aldatma söz konusu değil ise karşı tarafın biraz da olsa şansı vardır. Eğer ki kendisini affettirmeyi başarırsa, geri dönerek ilişkiyi devam ettirir. Ancak bu durumu asla unutmaz. Bu sebeple sizi affetse dahi sağlıklı bir ilişki ne yazık ki yaşanamaz.


İkizler burcu erkeği ayrılıklar da farklı tepkiler sergileyebilir. Genel özelliği olan ani duygu değişiklikleri ayrılık noktasında da sorunlara neden olmaktadır. Şöyle ki ayrılık anında gayet sakin tavır sergileyen ve hatta ayrılığı isteyen bu kişiler günler sonra geri dönerek gururunu çiğner ve affetmeniz için çaba gösterebilir. Aynı zaman da ayrılık sırasında feryat figan eden, ayrılmamak için türlü çabalar gösteren bu burcun erkeği ayrılık sonrasında arkasına bile bakmadan hiçbir pişmanlık yaşamadan çekip giderek bir daha dönmeyebilir. Bu sebepten ayrılık konusunda ikizler erkekleri için kesin bir cevap yoktur. Onun karmaşık ruh hali, ani durum değişiklikleri sebebi ile o anda neler yapabileceğini kimse tahmin edemez. Ancak ayrılığın sebebi çok büyük değil ise, affedilebilir bir hata yaşanmış ise ve bununla birlikte ikizler burcu erkeği sizi gerçekten seviyor ise eninde sonunda size geri dönecektir. Ancak bu geri dönüş her şeyin düzeldiği anlamını taşımamaktadır. Kendisine yapılan hiç bir hatayı unutmaz ve her olayda bunu sizin yüzünüze vurabilir.

İkizler burcu erkeği ayrılık sonrası geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git