İkizler Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Geri Döner Mi ?

İkizler Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Geri Döner Mi ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.106 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi ? Ah ikizler.. Yanar döner ikizler. Gözümüzü korkutan ikizler.. Bu burç erkeği oldukça özgür bir ruha sahip olduğu için hayatındaki kişinin onu kısıtlamamasını isterler. Sorumluluk almaktan pek hoşlanmayan ikizler, sırf bu yüzden hayatındaki kadının kendi ayaklarını üzerinde duran güçlü bir yapıya sahip olmasını isterler. Bununla birlikte kendi kararlarını kendileri alan ikizler burcu hiç bir şekilde onları yöneten kadınlardan hoşlanmazlar. Eğer ki özgürlüklerine karışmayacak, kendi ayaklarınız üzerinde duracak ve onu yönetmek gibi bir amacınız olmayacaksa tam onun aradığı kişiniz diyebiliriz. Fakat bunlardan yalnızca birine sahip olmanız ikizler erkeğinin sizden korkup uzaklaşmasına sebep olabilir.

Oldu da ilişkiye başladınız ve her şey çok güzel ilerliyor derken bir problem oldu ve ayrıldınız mı? Bu çok doğal aslında çünkü hayatınızdaki bir ikizler erkeği. Onun sağı solu hiç belli olmaz.. Neyse konuyu çok uzatmayalım ve sorunuzun cevabına gelelim. Sizce geri döner mi diye soruyorsunuz dimi?

İkizler burcu erkeği her ne kadar inatçı ve gururlu olsa da sevdiğini unutması zordur. Sizden ayrıldı ve hala sizi unutmadıysa ne yapıp edip bir gün kapınızı çalacaktır. Hatta hayatında başka birisi olsa bile bir kenarda oturup sizi düşünecektir.

İkizler erkekleri hepimizin de bildiği gibi sürekli fikir değiştiren bir burçtur. Sizden bir anda sinirlenip ayrılmış olabilir ama siz ona biraz ilgi gösterirseniz hemen yumuşayıp size geri dönecektir.

Bir anlık sinirle ilişkinin bitmesine laf etmeyebilirler fakat sinirleri geçtiğinde çok pişman olurlar. Kötü özellikleri ise pişmanlıklarını uzun süre söylemezler, ilk önce karşı taraftan bir atak beklerler. Sanırım onun için ayrılık sonrası kullanılabilecek en güzel söz ‘kedinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır’ kelimesi olacaktır.

İkizler burcu erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git