İkizler Burcu Erkeği Ayrıldığı Zaman Geri Döner Mi ?

İkizler Burcu Erkeği Ayrıldığı Zaman Geri Döner Mi ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 448 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ayrıldığı zaman geri döner mi ? Ayrılık bir çift için olabilecek en kötü şey. Daha doğrusu zaten olunca bir çift bırakmadığı için çiftin başına gelecek son şey. Allah kimseye göstermesin diyorum. O kadar verilen emeğe yazık oluyor. Harcanan vakit, verilen sevgi boşa gidiyor. Ayrılıktan dönüldüğü durumlar oluyor bazen. Kişiler pişman olabiliyor, birbirlerini özleyebiliyor, aradan zaman geçince fikirleri değişebiliyor. Yine de dönülen ayrılıktan sonra ilişkinin aynı tadı verme ihtimali çok düşük, yok gibi bir şey. Çünkü bir defa birbirinizden ayrılabileceğinizi fark etmiş oluyorsunuz. Diğer tartışmalarınızda da bunu yapıyor, aman ayrılayım ne de olsa barışırız diyorsunuz. Bunun dışında aradaki samimiyet kaçıyor. Aranızdaki o büyü kaybolmaya başlıyor. Bu sebeple de bir kez ayrılınca bir daha toparlanması zor oluyor.

İkizler burcu erkeği ise iki farklı durum söz konusu. Bu burcun erkekleri sizinle sevgiliyken ya öylesine sizinledir, vakit geçirmek için beraberdir ya da size ölümüne aşıktır, gözü sizden başka bir şey görmez. Fazlasıyla zeki olan ikizler erkeği genel olarak hayatında mantık çerçevesinde ilerler. Bu sebeple de ona ters bir şey yaptığınız takdirde sizi affetmesi biraz zor olacaktır. Sizi bir kere gözünden çıkardı mı, bir daha beraber olma ihtimaliniz yok gibi bir şeydir. Yok eğer size kör kütük aşıksa, deliler gibi seviyor ve ciddi düşünüyorsa, zaten sizden ayrılmamak için elinden geleni yapacaktır.

İkizler erkekleri biraz inatçıdır , bir karar aldıysa kolay kolay geri dönmez bu burcun erkekleri. Normal şartlarda başkasında asla kabul etmeyeceği şeyleri sizde kabul edebilir. Çünkü sizden ayrılmak istemiyordur. Fakat ikizler burcu bir kere ayrılığı kafaya koydu mu geri dönüşü imkansıza yakındır. Bu sebeple de o ayrılık yaşandığında bir daha sizi kabul etmesi ya da kendinin geri dönmesi zordur.

İkizler burcu erkeği ayrıldığı zaman geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git