İkizler Burcu Erkeği Aşk Acısı Çeker Mi ?

İkizler Burcu Erkeği Aşk Acısı Çeker Mi ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 392 kez okundu.

İkizler burcu erkeği aşk acısı çeker mi ? Bu burç kadın erkek ayırmaksızın çift kişiliklidir. İlk kişiliği aşırı meraklı, süper zeki olsa da ikinci kişiliği; aşırı derece içine kapanık, karanlık bir insan, tartışmacı ve müthiş duygusal bir kişiliktir. Tabii bundan yola çıkarak her ikizler burcu insanına dengesiz yaftasını yapıştırmak oldukça saçma olacaktır ancak geneli dengesiz diyebiliriz. İkizler burcu kadınlarında dengesizlik daha çok alışveriş gibi maddi konulardayken ikizler burcu erkeğinde dengesizlik daha çok aşk gibi duygusal konulardadır. Zaten erkekler genel olarak aşk konusunda oldukça dengesizdirler, ne istediklerini bilemezler ancak bu durum ikizler burcu erkeğinde daha üst seviyededir.

İkizler burcu erkeği son derece iyi konuşur. Bu burç erkeğinin ses tonları genelde kusursuzdur. Konuşmasıyla ses tonunu harmanlayınca etkisinde bırakamayacağı insan yoktur. Örneğin Haluk Bilginer gibi. Haluk Bilginer bir ikizler burcu erkeğidir, ses tonundan anlaşılabileceği üzere.

İkizler burcu erkeğinin içinde son derece eğlenmeyi seven küçük çocuklar vardır. Eğlenmeyi sevdikleri kadar karşılarındaki insanları da eğlendirmeyi severler. Gerçekten de bazı ikizler burcu erkekleri için en önemli şey eğlenmek ve eğlendirmektir Acun Ilıcalı gibi. Acun Ilıcalı bir ikizler burcu erkeği. İnsanları eğlendirmesinden de anlaşılacağı gibi.

Bazı ikizler erkekleri ciddidir. Ciddiyeti sever. Bakışları bile insanı on metre öteden korkutmaya yetebilir. Gülsün diye gözünün içine bakarsınız ama asla ciddiyetinden ödün vermez aynı Kenan İmirzalıoğlu gibi.

İkizler burcu erkeklerinin mimikleri çok kuvvetlidir. Konuşurken yaptığı mimikler sizi alır götürür buna örnek olarak da Kerem Bursin’i gösterebiliriz.

Tüm bu özellikleriyle ikizler burcu erkeğine kapılmamak imkansız değil mi? Ciddiyeti ve duruşuyla etkilesin, eğlencesiyle güldürsün, mimikleriyle gözlerimizi şenlendirsin, ses tonuyla kulaklarımız bayram etsin.

Üzgünüm…

Onu sürekli ve uzun süre bir yerde tutmak imkansızdır. Her zaman hareket halinde olmak ister. Sürekli o daldan, başka bir dala konduklarını belirtmek gerekir.

Yani, elde edebiliriz ama biz istediğimiz kadar değil kendi istediği kadardır her şey.

İkizler burcu erkeğine göre aşk tamamen saçmalıktır. Onun için önemli olan şey farklılıktır. Uzun süre birileriyle birlikte olmayı sevmez. Onun için yeniler, yeniler ve yeniler…

Aşk acısı ve ikizler erkeği mi?

Yan yana bile gelmezler.

İkizler burcu erkeği aşk acısı çeker mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git