İkizler Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?

İkizler Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.024 kez okundu.

İkizler burcu erkeği aşık olunca ne yapar ? Bu burç erkeğinin erkeğinin sırlarla dolu olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü; onun size karşı olan duygularını o demediği sürece bilmeniz biraz imkansızdır. Eğer birinden hoşlanıyorsa ya da aşık ise mutlaka o kişi hakkında bilgi toplayacaktır. Ya da hoşlandığı kişinin arkadaşından onun hakkında bilgiler toplayacaktır. İkizler erkekleri kolay kolay duygularını belli etmez ve bağlanmaktan korkar. Bu yüzden sevdiği kıza arkadaş sıfatı ile yaklaşabilir. Fakat daha sonra mutlaka açılacaktır. Karşısındaki kişinin de ona ilgisi olup olmadığını sınar. Sevdiği kızın ondan hoşlanıp hoşlanmadığını ölçer. Aynı zamanda ikizler erkeği, özgürlüğüne çok düşkün olduğu için aşık olsa da sevdiği kıza açılmaya çok cesaret edemeyecektir.  Aşık olduğu zaman çok kıskanç olur ve sevdiği kişinin sadece ona ait olmasını isterler. Bu yüzden sadakate ve bağlılığa önem verirler ve aşık oldukları zaman sevdiği kızdan başkasını görmezler.

İkizler burcu erkeği, sevdiği kızın neler yaptığını, nelerden hoşlandığını hatta nerelere gittiğine kadar araştıracaktır. Aşık olduğu kadınla çok yakından ilgilenir ve onu merkezine alır. Ama aynı ilginin kendisine de gösterilmesini ister. Sevdiği zaman karşı taraftan herhangi bir maddi talepte bulunmaz. Sevdiği zaman duygusal olur ve bunu karşı tarafa yansıtırlar aynı zamanda aşık oldukları zaman kendilerini kaybederler. Hatta sevdikleri kişilerle kavga ettikleri zaman ya da başka bir sorun çıktığı zaman ağlayabilir. İkizler burcu, entelektüeldir aynı zamanda gezmekten de hoşlanırlar. Aşık olduğu kızla bu tür sevdiği şeyleri yapmaktan hoşlanacaktır ve onun peşini bırakmayacaktır. Yapacağı tüm hobilerde sevdiği kadını da düşünecektir ve onunla hobilerini yapmaktan zevk alacaktır. İkizler burcu erkekleri, aşık olduğu zaman çocuk gibi davranmaya başlar. Bunu da karşı tarafa yansıtır ve karşı tarafında ona uyum sağlamasını bekler.

İkizler burcu erkeği aşık olunca ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git